Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kismamák ti tornáztok szülés...

Kismamák ti tornáztok szülés után, hogy visszanyerjétek a régi alakotokat?

Figyelt kérdés

Két terhesség, szülés, 4 kg-os babák után a hasam még mindig igen nagy. a pici már 9 hónapos, azt mondják, ami 9 hónap alatt jött fel, az 9 hónap alatt megy le, hát nekem nem ment le, úgy nézek ki mint egy 5 hónapos terhes kismama.Ráadásul amúgy vékony vagyok így még feltűnőbb a nagy has. Próbálok itthon tornázgatni, futni, esténként elkezdtem felüléseket csinálni, na attól fáj a derekam, de semmi látszatja.

Ti tudtok valamit ami segít?

Kérdeztem egy ismerősömet aki piloxingot oktat, hogy hogyan lehet a hasi zsírpárnát eltüntetni, azt mondta helyi zsírégetés nincs. Na köszönöm szépen, akkor én már így maradok?



2014. okt. 3. 09:15
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Heti 5x másfél óra sport,plusz figyelj oda mit eszel.Két gyerek mellett nem lesz könnyű!Én a helyedben reggelente felkelnék hamarabb:)
2014. okt. 3. 09:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
De milyen sport lenne a legcélszerűbb?
2014. okt. 3. 09:27
 3/13 anonim ***** válasza:
A futásnak hamar van látszatja, ha rendszeresen csinálod. Én 1-2 hónap alatt lefogytam úgy, hogy heti 1-2 aerobik, a többi nap futás. Rólam se ment le egy deka se, pedig azt mondják, hogy szoptatás alatt lemegy a felesleg. Hát akkor én vagyok a kivétel. Én este, altatás után megyek futni.
2014. okt. 3. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Tényleg nincs helyi zsírégetés.

Amúgy nem nyílt szét a hasizmod? Azt gyógytornász tudná rendbetenni. Addig hiába edzel, ha nem záródik össze, pont a szétnyílt állapotot konzerválod.


Azt pedig, hgoy honnan éget zsírt a szervezet, ő maga dönti el, főleg genetikai alapokon.

2014. okt. 3. 09:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

Súlyzós edzést javasolnék és futást (gyógytornász után!!).

Ha valamennyi izomtömeg feljön, akkor nyugalmi állapotban is gyorsabb az alapanyagcsere. Tehát akkor is magasabb a kalóriafelhasználás, ha ülsz a TV előtt.

2014. okt. 3. 09:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

A szétnyílt hasizomról itt találsz további olvasnivalót, képeket:


[link]

2014. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Napi fél óra szobabiciklizés és csodákat művel:)
2014. okt. 3. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszi. Nekem is az esték szabadok. Akkor hagyom a felüléseket, inkább futok, amennyit bírok.

Sajnos nincs a környéken aerobic jellegű torna, így otthon próbálok zenére ugrálni a babámmal.

Remélem, előbb-utóbb lesz már látszatja.

2014. okt. 3. 09:47
 9/13 A kérdező kommentje:
Atyagatya, lehet hogy nekem is szétnyílt hasizmom van!!!!!
2014. okt. 3. 09:49
 10/13 A kérdező kommentje:
Köszi a linket, megnéztem, és az alapján is fogok tornázni!
2014. okt. 3. 09:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!