Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha volt már valakinek hasonló:...

Ha volt már valakinek hasonló: A szülés utáni depressziót hogyan kezelik? Milyen gyógyszert írtak fel (név szerint)? Volt terápia?

Figyelt kérdés
Egyáltalán mennyire veszik komolyan? Vagy csak elintézték egy "igyon citromfű teát" jó tanáccsal?

2014. nov. 5. 14:45
 1/4 A kérdező kommentje:
Azért tettem ebbe a témába, mert itt sok anyuka olvas, valószínűleg több hasznos választ kapok, mint a mentális témában....
2014. nov. 5. 14:47
 2/4 anonim válasza:

Komolyan kell venni! Kezelés nélkül krónikusba is átmehet!!!

Nálam ez volt! Mielőbb szakembert kell felkeresni. Van egy hely az a nevük, hogy Anyuhajó Ők erre specializálódtak.

először én nyugtatót szedtem addig amíg nem hatott az antidepesszáns (Frontin volt a nyugtató Citaloprám az antidepi)

Csoportos és egyéni terápián is voltam! az nagyon sokat segített!

2015. jan. 9. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszod, azóta már felkerestem egy szakembert. Bár még csak pár alkalommal voltam, ő nem tartja szükségesnek a gyógyszereket. De sokat segítettek az eddigi beszélgetések is.
2015. jan. 9. 08:56
 4/4 anonim válasza:
Örülök és további javulást kívánok! Buék! :)
2015. jan. 9. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!