Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kislányom fülbelövésénél...

Kislányom fülbelövésénél ferde lett a lyuk, volt már valaki hasonló helyzetben?

Figyelt kérdés
Egyik fülét normálisan lőtték ki, a másik lyuk lefelé lejt.(Látszik a kis fülbevalónak a vége, amit beleraktak, holott nem kellene és a másiknál sem látszik.)Tipródunk a párommal, h kérjünk valahol korrekciót (ráadásul elől jó, csak hátul kellene, h ne ott jöjjön ki a fülbevaló, tehát a már kilőtt lyukat kéne félig-meddig bolygatni.) Szóval nem tudjuk, h hagyjuk benőni, és utána lövessük újra (szegény...), vagy most kéne elvinni, és korrigáltatni. Azon is gondolkodtunk, h így hagyjuk, de nem tudom később ahogy nő a füle, és könnyebb fülbevalókat fog hordani, mennyire lesz látványos. Ha valaki volt már hasonló helyzetben, megírná nekem, h mit tettetek? Köszi!

2014. szept. 13. 07:28
 1/4 anonim ***** válasza:

Nekem is ilyen az egyik fülemen a lyuk, felnőtt koromban lyukasztották ki rosszul, nekem először fel sem tűnt. Nekem csak akkor feltűnő, ha ilyen hátuljú fülbevalót hordok:

[link] (negyedik kép, felső sor szélén)

Ezért nem is hordok ilyet. Én megkérdeztem, hogy lehet-e vele tenni valamit, de azt mondták, hogy lehet, hogy még rosszabb is lenne, csak azt tudnám tenni, hogy hagyom, hogy beforr. Hát nekem nem forrt be, pedig előtte már többször is próbáltam fülbevalót lövetni, és akkor viszont mindig begyulladt és beforrt nagyon hamar, de ez nem akart az istennek se, így hagytam így. Kérdezzetek meg szakembert.

2014. szept. 13. 07:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Annak nincs ertelme, hogy a mar meglevő lyuk ra újabbat lőjenek. Gondolom friss meg az egesz. Vedd ki a fulbevalot, nagyon gyorsan ossze fog forrni, par het alatt. Utana elviszed a gyereket es ahol csinaljak, elmondod, hogy mi volt a problema a másikkal, akkor jobban fognak figyelni. De arra készülj fel, hogy előfordulhat ujra.
2014. szept. 13. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nekem is ilyen, lassan 23 éve. De ha titeket zavar, hagyjátok beforrni, és fúrassátok újra.
2014. szept. 13. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nekem is elrontották...32 éve már. :P

Csomó fajtájú fülbevalót én sem tudok emiatt viselni.

Én, csakis a saját tapasztalatom miatt, korrigáltatnám.

Hagynám benőni és később lövetnék újat.

2014. szept. 13. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!