Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Valahol lehet olyan statisztik...

Valahol lehet olyan statisztikát találni amiből kiderül milyen gyakori egy adott név?

Figyelt kérdés
2014. nov. 8. 11:00
 1/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 8. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
2014. nov. 8. 11:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, ezt màr megtalàltam. Nincs benne amit keresek, olyan kellene amibõl megtudom hogy egy adott nèvvel ami ritka ma mennyi ember èl...
2014. nov. 8. 11:18
 4/10 anonim ***** válasza:
Mi a név?
2014. nov. 8. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
Valahol volt az MTA-nak egy keresője, abban be lehetett állítani tendenciákat is, meg nagyon sok mindent, de most sehol nem találom. Ha meglesz, linkelem, nekem is kéne...
2014. nov. 8. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:

Köszönöm..

Zille, itt olvastam ès nagyon megtetszett...

Fiam negyon gyakori nevet kapott nem azèrt mert úgymond menő nem, is erdekelt akkoriban ez tetszett nekünk ès kèsz,ès nem is figyeltünk erre, de kicsit zavarò hogy a jàtszótèren 4 gyerekből egynek màs a neve annak is azèrt mert làny :-)

Viszont olyat yem szeretnèk ami annyira ritka hogy kiverje a biztosìtèkot....habàr ùgy làtom ha kicait is ritkàbb màr sokan rosszul reagàlnak.....pedig ez olyan kinek mi tetszik dolog...

2014. nov. 8. 14:49
 7/10 anonim ***** válasza:
Szerintem a Zille szép, felénk elvétve van, pont annyi, hogy nem kerekedik rajta az emberek nagy részének a szeme, de kb. tű a szénakazalban találni egy ilyen nevű kislányt.
2014. nov. 8. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Gyakoriság


Az 1990-es években a Cecília ritka név volt, a Cecilla, Cicelle, Cilla, Sejla, Seila és Zille szórványosan fordult elő, a 2000-es években egyik sem szerepel a 100 leggyakoribb női név között[2][4][5][6][7][8]


wikipédia

2014. nov. 8. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
zille elég rika 100 leggyakoribb nevekben nincs benne .
2014. nov. 9. 07:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm
2014. nov. 9. 16:54

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!