Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik fajta babakocsi a jobb...

Melyik fajta babakocsi a jobb ezek közül a több funkciós babakocsik közül?

Figyelt kérdés

Az első azért tetszik, mert masszívabb a sportkocsi része,a második könnyebben kezelhetőnek tűnik.

De az nem tetszik a másodikban, hogy a háttámla hátradöntésével az egész rész hátra dől, a lábtartó rész is...kinek mi vált be?igazából nem a márka a lényeg, hanem hogy hogy az egyiknél egyben van a sportkocsi rész a hordozóval, a másik nincs.

[link]

[link]


2010. jan. 27. 18:32
 1/9 A kérdező kommentje:
véleményetek sincs anyukák??:(
2010. jan. 27. 20:21
 2/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk az első van, csak nem pierr-ben.

Én a Te helyedben a másodikat venném meg. Mert a picit szemből is láthatod. Nekem ez az előny fontos.

2010. jan. 27. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Attól függ, mikor fog születni a baba. Téli babáknál a mózeses szerintem jobb, szóval a 2.

De ha már a 2., akkor a 682-es típus, annak jobbak a kiskerekei, mint a 692-esnek. Mi a boltban kipróbáltuk.

A hordozót úgysem ajánlják hosszú távra, az tényleg az autóba való. Ha meg kiveszed a kocsiból, akkor nem kell a sport rész, csak a váz.

2010. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
100%
Első.
2010. jan. 27. 21:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelműen a második!!!!Nagyon jó!!!!!!!!!!!!
2010. jan. 27. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
100%
Egyértelmű,második.Az első nem vizszintesig dönthető.Nekem ez (1) volt az első kocsim,de két hónap után eladtam.Szerintem 6 hónapos kortól ideális az első.
2010. jan. 27. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
100%

Nekünk a második van. Az első azért nem is tetszett, mert nem szerettem volna olyat, hogy a hordozót a sportrészbe kelljen rakni. Feleslegesnek tartom a sportrészt mindenhova cipelni.

Nálunk fő szempont volt, hogy a kocsi hátuljába beférjen. Nos, a másodiknál úgy befér, hogy még pakolhatunk is rá.

Még a mózest használjuk az nagyon jó ilyen hidegben. Zárt.

A hordozó a kocsiban jó, itthon pedig pihenőszéknek, játszásra használjuk napi fél órát kb.

Ha már nézelődik a mózesből, az már tavasszal lesz, jobb idő, akkor a hordozóval megyünk majd sétálni, majd 6 hós kora után jöhet nyáron a sport. Valóban nem lehet vízszintesre tenni, de 6 hós kora előtt nem is kell használni.

2010. jan. 27. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Pierre Cardin-t soha többé! Agyrém a kereke. Én igen gyorsan túladtam rajta! Utána Pikolo TS-t vettem, ami a Graco Quattro Tour másolata. Azt szerettem.


A második típushoz annyit még: a sportsészen annyira keskeny a lábtartó, hogy húúú. Szerintem sétálj egyet, és figyeld a babakocsikat, melyik hogy megy, a kisgyerek mennyire érezheti kényelmesen magát benne, hogy fér el a lába. Befér-e még egy lábzsák a gyerek mellé, mert a most divatos kocsik 95%-a vékony huzattal van ellétva és olyan keskeny, hogy lábzsák, takaró nem fér bele, a gyerek meg 2 hónaposan már tök takony, csak mert anyucinak trendinek kell lennie. Volt ilyen a környezetemben. Sajnos.

2010. jan. 27. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:

köszi nagyon a válaszokat. Nekem is ezek a szepontok, kedves utolsó, mármint, hogy mi a jó a picinek."trendi" vagyok, de azért annyira nem, hogy kiadjak egy csomó pénzt egy divatos babakocsira, amiben könnyen megfázhat a picim, mert annyira véonyka.

Amúgy őszi babám lesz, télen még pici lesz azért is fontos, köszi:)

2010. jan. 28. 13:15

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!