Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Kókuszmatrac használtan?

Kókuszmatrac használtan?

Figyelt kérdés
Szerintetek mennyire lehet kókuszmatracot használtan venni? Mennyire használódhat el egy matrac? Használtan nyilván sokkal olcsóbb, most sok kiadásunk volt, úgyhogy nem bánnám, ha használtan vennénk, de nem tudom mennyire használódik el mondjuk egy baba alatt. Tapasztalatok?
2014. nov. 10. 19:59
 1/4 anonim ***** válasza:

Nálunk rendben volt. Mi ajándékba kaptuk ismerőstől, tudtam, hogy honnan való.

El nem használódhat, de koszosodhat, ha nincs rajta védőhuzat.

2014. nov. 10. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

most belegondoltam, hogy hányszor pisilt ki a pelusból éjjel a babám vagy hányszor folyt ki a kaki... párszor össze is hányta az ágyat, a kiborult tápit meg sem említem... persze kitakarítottam mégis, de azért na :)

kidobtam, nem adnám el és nem is vennék használtan :)


egyébként már 10E-ért is van, inkább az mint egy drágább használt... :)

2014. nov. 10. 20:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

Őszintén megmondom,hogy én biztosan nem vennék használtan!!!!

Én most várom az első babánkat, mi 6900Ft-ért vettük a kókuszmatracunkat..

Amiért nem vennék?! Van egy 2 éves unokaöcsém.. Nagyon sokszor én vigyáztam rá míg pici volt. Az egyik hozzászóló nagyon jól leírta, nagyon sokat pisilt,kakilt,hányt a kicsi. Igaz,hogy ki lett takarítva,mosva,de akkor is.... Én a kisbabámat BIZTOSAN nem fektetném le arra a matracra ami igazából már kiszolgálta a maga kis idejét!! Azért ezen gondolkodjatok el..

2014. nov. 11. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Újonnan 10e ft, egy jó minőségű,biztosan félretennék rá ha máshogy nem megy,de használtan nem vennék.
2014. nov. 11. 12:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!