Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ti nem vagytok magányosak így...

Ti nem vagytok magányosak így a téli időjárás beköszöntével? Már nincs napestig tartó játszóterezés meg nyüzsgés .

Figyelt kérdés
Mit csináltok ilyenkor? Járunk babás közösségbe a kicsimmel, de az csak heti 1-2 óra, sétálni is megyünk minden nap, de az is csak 1-1,5 óra, délután már hűvös is van meg sötét is, be vagyunk szorulva a 4 fal közé.
2014. nov. 11. 15:21
 1/8 anonim ***** válasza:

Mi délelőtt megyünk ki kb 2 órát, m délután alszik, sötét van, mire felébred. :/

Szegény igényelné a kint létet (meg én is), de tök sötétben... Úh itt bent próbáljuk elütni az időt. Nekem már most 6-kor olyan érzésem van, mh este 10 lenne :D Mi lesz majd télen... :/ :)

Úh igen, de. Magányosak vagyunk. Sajna kisgyerek sincs a közelben. :(

20 hós anyukája

2014. nov. 11. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én sosem voltam játszótéren haverkodós típus, így nem, nem hiányzik. Játszunk itthon. Gyerekes ismerősök vannak, csak nem barátkozunk velük sem. Aki szimpatikus lenne, messze él. Így maradunk egyedül. 4 fal között sem kell annyira szenvedni, rengeteg játékot ki lehet találni. Kupival jár, de már lassan észre sem veszem, este egyszer rendet rakok és annyi.
2014. nov. 11. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Én tipikus téli depressziós vagyok. Napközben mi is minden nap sétálunk, játszótér, baba-mama klub, de a halálom, hogy mire a délutáni alvásból felébred, már ki sem tudunk menni, mert sötétedik. 16 hónapos, és elég nyűgösen viseli, hogy nem megyünk ki. Ezért én a bevásárlást az esti órákra időzítettem. Kitalálom, mit akarok főzni másnap, és ha kell valami a boltból még olyan 5-6 körül elsétálunk babakocsival. Hát majd ha nagyon hidegek lesznek, erről is leszokunk...
2014. nov. 11. 15:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

Nem a szenvedésről van szó, egyszerűen nagy a kontraszt most számomra, hiszen 2 hete még 18-20 fok volt napközben, kigyógyultunk a közeli parkba, emberekkel találkoztunk, beszélgettünk, mókáztunk, most meg semmi ilyesmi ... ha ki is megyünk délután (volt már ilyesfajta próbálkozásom), totál üres a tér, egy árva lélek nincs kint ilyen időben.


Utolsó válaszoló: ez a bevásárlósdi nem rossz ötlet, egyedüli gond vele a nagy hőmérsékletkülönbség a kinti levegő és a bolt közt. Ennek ellenére lehet teszek majd egy próbát:)

2014. nov. 11. 15:43
 5/8 anonim ***** válasza:
én imádom az őszt és a telet, egész decemberben sutiszag es karacsonyi zene van a házban, a babával játszunk a meleg szonyegen kint sotet es csend...szeretem a nyarat is de imadom a decembert. a novembert is. sot ilyenkor még ertekesebb az egy oras delutani seta.
2014. nov. 11. 15:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Elég nagy a vendégforgalom nálunk (heti 3-5 alkalommal jön valaki látogatóba), illetve vizsgára készülök. Én egy hét magánynak örülnék lassan már :) A tavaszt azért várom, mert márciusban lesz a záróvizsga és utána letehetem a lantot végre.
2014. nov. 11. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:

De. Borzasztó. Eddig simán 6-7 között jöttünk haza a játszóról, most meg 5-kor sötét van, ráadásul minden vizes.

Két gyerekes barátnővel szoktunk összejárni, az egyikük eltörte a lábát, 4 hét fekvőgipsz...

A másik barátnőmnél nmúlt héten beteg volt mindkét gyerek, most meg a lányom az. Mondtam, hogy ezt most így nagyon megszívtuk, és még csak ősz van... Na de remélem, hogy legalább lesz hó, és lehet majd menni szánkózni meg hóembert építeni.

2014. nov. 11. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
43%
Minket egyáltalán nem zavar, hogy korán sötétedik. A fiam 20 hós, délelőtt természetesen mi is kint vagyunk legalább 2 órát, viszont mi a dElutáni alvás után is kimegyünk, olyan 5 körül. Ma ráadásul kismotorral nyargalt. Ilyenkor sétálunk, csavargunk, a boltot elintézzük, de olyan is van, hogy nem megyünk vagy hamarabb hazajövünk. Nem gubózunk be csak azért, mert sötét és.hideg van. Ja, és heti 3x járunk ilyen-olyan foglalkozAsra, vmint van egy állandó játszóházazós napunk, csak, hogy ne maradjon ki a gyerektársaság sem.
2014. nov. 12. 01:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!