Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szuvas tejfogat hogy kezeltéák...

Szuvas tejfogat hogy kezeltéák gyermekednél (tejfog) Lányom alig két éves?

Figyelt kérdés
(semmi cukros lötyit nem iszik csak viz meg tej és egyébb élelemiszerek mégis szuvas két foga. Hiába mosom elmexel és elmex gélelel
2014. nov. 12. 09:05
 1/7 anonim ***** válasza:
Sehogy. Én is mosom neki jó fogkrémekkel. Ki nem húzzák, de a maradó fogaira még ennél is jobban kell vigyáznunk. Nálunk most kezdődött a fogváltás, 6 éves.
2014. nov. 12. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én fogorvosom betömte a tejfogat.
2014. nov. 12. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Betömte a doki, ennyi:)!
2014. nov. 12. 09:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Az en lanyomnak is betömtek 2 eves korában. Azt a fogat, ami 1-2 hónappal előtte jött ki. Azt mondta a doki, hogy van ilyen hogy eleve lyukasan bújik ki egy fog. Aggódtam, hogy esetleg gyorsan romlanak majd a fogai, de szerencsére nem igy lett.
2014. nov. 12. 10:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Az én lányomét betömték 6 évesen, mert egy olyan lyukadt ki, ami 10-11 éves korban esik ki.

A barátnőm lányáét viszont nem, mert "úgyis csak tejfog".

Ja. Aztán milyen jót tesz a szuvas tejfog az éppen kinövő csontfogaknak.

2014. nov. 12. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
Ugyanazt az egyetlen lyukas őrlőfogat 3-szor tömték be, háromszor esett ki a tömés, egyszer be is gyulladt, hatalmas gennyzacskó lett az ínyén. Mi feladtuk. Majd egyszer csak kiesik.
2014. nov. 12. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nekem sehogy nem kezelték kiskoromban, sok rossz fogam volt. Semmi bajom nem lett, kiesett és kész :D
2014. nov. 13. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!