Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Negatív tapasztalat a mesékkel...

Negatív tapasztalat a mesékkel, internettel, reklámokkal, filmekkel kapcsolatban te gyerekkorodból, vagy gyermekednél. Van ilyen? Megosztanád velem?

Figyelt kérdés

Ilyen történetek érdekelnének, az oka pedig az, hogy ebből írom a szakdolgozatom. Ha írnál ilyen történetet, akkor kérlek privátban tedd, a neved és az életkorod feltüntetésével, vagy gyermekedével. A név lehet kitalált, csak azt jelezd kérlek, és derüljön ki a nemed.


12 éves korig érdekelnének ilyen negatív tapasztalatok. Írok egy példát : Én kicsinek esernyővel ugráltam le szekrények tetejéről, miután láttam a Mary Poppinst.


Előre is köszönöm annak, aki ír :)


2014. aug. 10. 20:34
 1/8 A kérdező kommentje:
* A névhez természetesen elég egy keresztnév
2014. aug. 10. 20:37
 2/8 anonim ***** válasza:

akármilyen keresztnevet írhatsz, meg kort :)


a lényeg, tesomnál pár évesen fordult elő hogy "A három kismalac" miatt, amiben farkas fenyegeti őket, voltak rémálmai. holott az kicsiknek való mese..

valahol szerintem gyereke válogatja

2014. aug. 10. 23:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Férjem rettegett Mekk Elektől:)
2014. aug. 10. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Én a Mekk Elek zenéjétől féltem.
2014. aug. 11. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:

Én és tesóm 6évesek voltunk (Ikrek) mikor anya elvitt moziba, mert hallotta, hogy az ET mekkora tuti film. Egy életre megkeresztelt vele minket, mert onnantól rettegtünk a szörnyektől, csak kislámpával aludtunk, nem mertünk kimenni a sötétbe pl a konyhába vagy wc-re.... 1év mulva kikérte a könyvtárból, hogy megmutassa, hogy milyen kis cukika volt ET és nem kell tőle félni. Mi úgy rettegtünk még a könyvtől is, hogy át kellett vinni a szomszédba, csak úgy mertünk elaludni.

Maholnap 40éves leszek és azóta sem néztem meg az ET-t, nem is fogom sose- annyira rossz élmény volt. :(


Fiam 4,5évesen nézte a Diégo mesét, ahol a kisbéka felmászott a tapadókorongos kezével a falra. Elővette a kesztyűjét, ragaszott rá pöttyöket és odaállt a falhoz, és mindenáron fel akart mászni...

2014. aug. 11. 10:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Az Égből pottyant mesék-nek az utózenéjétől mindig tiszta depressziós lettem. Ha ma hallom, az a benyomásom, hogy nyugis, szomorkás, amolyan "vége a napnak, megyünk lepihenünk" hangulatú. Bizonyára ez is volt a szándék, jelezve a gyereknek, hogy lövik a pizsit, de nekem az élettől elment a kedvem, ha meghallottam.
2014. aug. 15. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim válasza:
én már 6 évesen Discovery-t néztem s amikor betoltak a tanárok 1.-ben egy kazit hogy "nézzed hülye gyerek"(valami sorozat része volt) amit szerintem a ducktv-ről vettek fel ott attól voltak rémálmaim amikor megláttam hogy a repülő karaktereknek csak a pupillájuk pislog és ez nekem azért volt természet ellenes mert nem így van.
2014. aug. 24. 22:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

[link]


Gyűlöltem ezt a mesét, az egész grafikáját:S

2014. aug. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!