Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van aki baba mellett, Gyed...

Van aki baba mellett, Gyed vagy Gyes alatt állt neki okj-s képzésben tanulni? Mennyi idős volt a baba? Meg lehet oldani a tanulást baba mellett? Ki- hogy csinálta?

Figyelt kérdés
2010. jan. 28. 12:09
 1/4 anonim ***** válasza:
100%

Fiam 2000 januárban születtet, és 21 hónapos korától jártam egy 3/4 éves OKJ-s tanfolymara (azt mondták a kismamáknak ingyenes, de mivel az eslő OKJ-s mindenkinek az, ez csak a önfényezés volt)

Én a születésétől kezdve gyes-en voltam (gyed-en nem)

és akkor a yes melleet csak max. 4 órában lehetett dolgozni, ez tanfolyam késő de-től tartott kora du-ig.

Ezért a fiam 21 hónaposan ment bölcsibe.

Amúgy meg tanfolyam után a nyáron otthon voltunk, majd köv összel mentem új munkahelyre dolgozni.

2010. jan. 28. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Szia, én egy főiskolai képzést kezdtem el levelezőn tavaly szeptemberben, az oktatás kéthetente két napot vett igénybe, péntek délutánt és szombaton az egész napot. Pénteken, míg Apa még dolgozott, az akkor 15 hónapos kisfiamra a Dédnagymamája vigyázott, szombaton pedig Apa volt a soros. A tanulás már húzósabb volt, mert nálunk épp abban a periódusban volt a kisfiam, hogy jöttek a fogai, keveset aludt éjszaka és napközben is, úgyhogy csak lopott óráim voltak a tanulásra (napközben míg aludt, este, mikor már lefektettük, és persze ha Apa szervezett lakáson kívüli programot, én nem mentem, helyette itthon tanultam). Megcsináltam a félévet, 7 sikeres vizsgával. Szóval a kérdésedre válaszolva, meg lehet oldani, de kell hozzá némi szervezés és akaraterő!
2010. jan. 28. 12:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Van már egy eüs főiskolai végzettségen, de más pályára szeretnék áttérni. 13 hónapos a képzés, péntek, szombat egész nap 3 hetente. Most februárban indul a képzés, de a fiam csak 3 hónapos és szopizik. De indul egy képzés szeptemberben is, akkor már nagyobb lesz a csemete, lehet, hogy inkább azon kéne elindulnom.
2010. jan. 28. 12:52
 4/4 anonim ***** válasza:
100%
Nekem 8 hetes a kisfiam, és nekem is szopizik. úgyhogy most nem nem kezdem el, majd csak ősszel.
2010. jan. 28. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!