Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, milyen vitamint/multi...

Anyukák, milyen vitamint/multivitamint szedtek? Nagyon le vagyok rongyolódva egészségügyileg, szükségem lenne konkrét márka tippekre!

Figyelt kérdés
Köszönöm
2014. nov. 14. 09:58
 1/7 anonim ***** válasza:

Sokmindent lehet, de egy biztos, a multivitaminoknak ne tulajdoníts túl sok jelentőséget, mert nem sok mindent tartalmaznak.

Ha konkrét márka kell, én most Coop-os vitaminokat szedek, elég jó árban vannak. C vitamin 500 mg, talán ez a legfontosabb az immunrendszer erősítésére, a nagy adag C vitamin. Ezen kívül Gingko Biloba mert elég szétszórt lettem 3 gyerek mellett. A védőnő azt mondta, a kicsinek felírt D vitamint (Vigantol) én is nyugodtan szedjem.

Ezen kívül én a természetes dolgokban hiszek, inkább fokhagyma, citrom, méz fogyasztása, sok folyadék, gyógyteák, citromfű, bodza, csalán, megfázáskor kakukkfű, hársfa, kamilla.

Van aki a Béres cseppre esküszik, de abban is ott a csel, hogy nagy adag C vitaminnal kell szedni. Szóval az immunrendszer erősítésére, fáradékonyságra, betegségek ellen mindenképpen sok-sok C vitamin, de ha fáradékony vagy egy vérkép nem árt a vashiány kizárására.

2014. nov. 14. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Valtozatos taplalkozas.
2014. nov. 14. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én biztos, hogy olyan vitaminokat szednék, ami nincs agyonreklámozva, illetve nem tucat (számomra legalábbis). Inkább az amways, ökonet, forever-es termékeket ajánlanám. Nekem valahogy jobb ezekben a bizodalmam.
2014. nov. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Igaz, ha már itt tartunk, akkor dr. Lenkey vitaminjai?!
2014. nov. 14. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

Most a rossmannban és a DM-ben is kapható immunovit csomagot vettem meg. Az 1*1 vitaday márkából van benne:

- 1 doboz 500 mg Cvitamin 60 darab (min. 2 havi adag)

- 1 doboz multivitamin 60 db

- 1 doboz d3 vitamin 500 nemzetközi egységes 60 db

Mindegyikből 1 szem a napi adag- szopogatós/rágótablatták

2.999 Ft, de mindkét drogériában vannak 10%os kuponok, azzal csak 2.700 Ft a KÉT havi adag- vagyis havi 1.350 Ft, napi 45 forint és ha nincs betegséged, ennyi bőven elég.

Gyógyszertárban is kapható, de ott most drágább.

2014. nov. 14. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
1-es vagyok, utolsó, ez jó tipp, ezt én is meg fogom nézni a Roosmann-ba készülök pont.
2014. nov. 14. 15:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Én ebből szedek napi 2 szemet:

[link]


Valamint napi 1500-2000mg aszkorbinsavat iszok mellé.


A Lenkei vitaminja még jobb, csak az nekem sajnos túl drága.

2014. nov. 14. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!