Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen tisztítószerrel mostok...

Milyen tisztítószerrel mostok fel otthonotokban? Konkrét márka érdekelne!

Figyelt kérdés
És milyen gyakran mostok fel?
2014. szept. 3. 15:04
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
23%

Mr. clean!

Naponta 1x van , hogy 2x de olyan is volt mar, hogy kimaradt egy nap! Mivel 11 honapos kisfiam kuszik-maszik mindent megkostol a foldrol szerintem ez alap. Egyebkent meg szerintem erzekelheto, hogy mennyire piszkos a padlo, ha szukseges akkor naponta akar 3x is fel kell mosni. DE ahol nincs ennyire kicsi gyerek akkor meglehet hogy csak 2 naponta kell.

2014. szept. 3. 15:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
domestos heti 1-szer,ha többre van szükség akkor csak vízzel.
2014. szept. 3. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
73%
Vagy Cif padlóápolóval vagy ecetes vízzel. Én nem mosom többször a padlót mert ezt 120 nm-en nem tudom kivitelezni.És az állandó nedvesség sem tesz jót a parkettának
2014. szept. 3. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%

ecetes, szódabikarbónás forró víz.... nem vagyok egy nagy "bioanyu", de ha nincs különösebb szennyeződés, akkor baba mellett nem vegyszerezek feleslegesen.


Illetve néha gőzölős felmosóval végigmegyek a lakáson, az kinyír minden bacit :). A régi lakásban rendszeresen azt használtam, de a laminált padlónak nem tenne jót, úgyhogy mióta költöztünk, csak néha használom.

2014. szept. 3. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
4. vagyok... hetente max. egyszer mosok fel. Porszívózni szoktam minden nap és a cipővel nem jövünk a lakásba.
2014. szept. 3. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Domestos, Frosch
2014. szept. 3. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:

heti egyszer. szőnyeg nincsl, így heti 2-3 szor csak összesöprök, de felmosni csak heti 1-szer. a márkát nem tudom, mert a felmosást a férjem csinálja (nálunk le van osztva a házimunka), azt hiszem most CIF, de tudom, hogy eddig a Prontót dicsérte legjobban.

Ha meglesz a baba és mászni fog, akkor persze majd szsükság szerint többször is felmosunk, de akkor váltunk Froschra, mert az az egyik legtermészetesebb tisztítószer.

2014. szept. 3. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
ajax floral fiesta. Mindennap
2014. szept. 3. 16:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:

Frosh (békás) bio levendulás felmosószer.

Kellemes az illata, megfelelően tisztít és a környezetet sem károsítja olyan mértékben, mint a társai.

Árban közepes kategória, szoktam figyelni az akciókat, így általába jó áron szoktam venni.


A kisfiam már 4 éves, nap közben ovi, illetve munkahely- így hetente kétszer általában elegendő (természetesen ha valami extra baleset van vagy kiöntött dolog, akkor azonnal, de ez havonta max. 2szer fordul elő).

2014. szept. 3. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
31%

nálam laminált parketta van

napi egy az általános, de van, hogy kétszer, vagy harmadjára áttörlöm


meleg víz sima ecettel, vagy almaecettel pár csepp mosogatószerrel(attól szép fényes lesz, mint a poharak)egy kis öblítő illatnak, van hogy megy bele flóraszept is, de ez utóbbi inkább a konyhára, fürdőre

2014. szept. 3. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!