Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Van Pécsett magánrendelése...

Van Pécsett magánrendelése jelenleg Dr. Banó Lászlónak (nőgyógyász)?

Figyelt kérdés

Tudja valaki, hogy jelenleg mennyibe kerül egy vizsgálat Dr. Banó Lászlónál, magánrendelésen?

Egy elérhetőség is jól jönne, vagy vélemények róla! Köszi!


2014. nov. 17. 16:46
 1/7 anonim ***** válasza:
Utoljára évekkel ezelőtt jártam nála (azóta elköltöztem), akkor olyan 7ezer körül volt, ha jól emlékszem. Egy nap van magánrendelése, akkor (de ez már tényleg ködös emlék) talán pénteki nap volt, nem biztos. De akkor azt mondta, hogy szüléseket nem vállal, csak nőgyógyászatot. Ez változott azóta?
2014. nov. 17. 17:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
2014. nov. 17. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

Kedves első válaszoló! Ha már jártál nála, leírnád, hogy neked milyen tapasztalataid voltak vele (milyen mint orvos és mint ember)? Sima nőgyógyászati vizsgálatra lenne szükségem.


A weboldalát én is megtaláltam, de az 2008-ban lett frissítve utoljára, tehát azokra az adatokra nem mertem hagyatkozni.

2014. nov. 18. 10:52
 4/7 anonim ***** válasza:
A telefonszáma nem változott...
2014. nov. 18. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
A PCOS-emre fogamzásgátlót írt fel és közölte, hogy ne egyek annyi csokit, akkor le fogok fogyni. Neki köszönhetek 4 év félrekezelést. Amikor rákérdeztem a metforminra, arrogánsan annyit mondott, nem kell mindent elhinni, amit a neten olvasok. Ha rajta múlna, még mindig nem lenne gyerekem és vagy 100kg lennék. Vagy telenyomott volna tüszőérlelővel és csinál nekem pluszba egy rakat cisztát. Ha őszinte akarok lenni, azt javasolnám, keress mást!
2014. nov. 18. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Köszönöm az őszinteségedet. Igazából kerestem mást, ma voltam. PCOS nálam is...
2014. nov. 19. 23:56
 7/7 anonim ***** válasza:
Banónál már csak a Hartmann doktor úr a jobb. Terheségem alatt végig a Banóhoz jártam, semmi rossz tapasztalatom nincs. Nagyon jó fej és lelkiismeretes orvos...
2015. febr. 20. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!