Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » S. O. S.! Babát szeretnénk!...

S. O. S.! Babát szeretnénk! Egy gyógyszert kellene szednem, ami a doki szerint mehet, a tájékoztató szerint nem igazán?

Figyelt kérdés

Hétvégén a barátainkkal elmentünk egy koncertre, ahol egy részeg állat egyszer csak ott termett a fülem mellett és beleordított. Már akkor éreztem,hogy olyan, mintha eldugult volna a fülem. Ma a füll-orr-gégész azt mondta,hogy enyhe halláskárosodást szenvedtem és szedjek rá egy Nootropil nevű gyógyszert, hátha javul.

Mivel nem védekezünk, mondtam,hogy babát tervezünk és lehet-e a gyógyszerrel gond. Azt mondta,hogy nem. Itthon viszont elolvastam a tájékoztatóját és ezt írja:

"Ha Ön terhes vagy szoptat, illetve ha fennáll Önnél a terhesség lehetősége vagy gyermeket szeretne, a gyógyszer szedése előtt beszéljen kezelőorvosával vagy gyógyszerészével.

A Nootropil alkalmazása terhesség alatt - kellő tapasztalat hiányában - kerülendő, különösen indokolt esetektől eltekintve." !


Mit csináljak?


2014. nov. 18. 10:03
 1/3 anonim ***** válasza:
csinálj tesztet,ha pozitív ne vedd be ha negatív akkor vedd be
2014. nov. 18. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Köszi!

Na a férjem megkérdezte egy gyógyszerész barátját, aki szerint nem igazán jó halláskárosodásra a nootropil, ill. max. neurológiai eredetűre, nekem meg ugye nem az van. Ráadásul rengeteg mellékhatása van, és ő sem érti,hogy miért mondta rá a doki, hogy simán szedhetem terhesen, mert szerinte nem igazán.

Így úgy döntöttem,hogy ha helyrejön a fülem, akkor helyrejön, ha meg nem, akkor nem. Azért így még tudok élni!

2014. nov. 18. 10:13
 3/3 anonim ***** válasza:
És ha elmennél másik fülészhez???
2014. nov. 18. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!