Kezdőoldal » Szexualitás » Fogamzásgátlás » Lyndinette20at írt fel a...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lyndinette20at írt fel a doki. A tájékoztató szerint a menstruáció 1. napján kell bevenni és rögrön ad is védettséget. Megkérdeztem direkt a dokit, biztos, ami biztos és 5. napot mondott és azt mondta, hogy így is azonnal véd. Tényleg így van?

Figyelt kérdés
Nem múlik azon az egy hónapon már semmi,csak,ha tudom,hogy nem hat még,akkor továbbra is gumival csináljuk, nehogy gikszer legyen.Nem vagyok 20évesen még alkalmas az anyaszerepre.:)
2011. júl. 20. 14:31
 1/2 anonim ***** válasza:
Ha az 5. napon kezded el, nem hat azonnal (bár meg kell jegyeznem az én dokik azt mondta, hogy nem létezik olyan tabi, ami az első naptól véd), viszont kisebb az esélye az első hónapban végig tartó pecsételő vérzésnek.
2011. júl. 20. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ,így mindent értek!:)
2011. júl. 20. 14:56

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!