Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Mennyi idős kortól lehet non...

Mennyi idős kortól lehet non stop rendszeresen 2 hétre bízni egy gyermeket bébisziterre, és honnan tudni, hogy nem rabolja ki a lakást és nem árt a kicsinek?

Figyelt kérdés

pl betartja, hogy mit ehet mit nem, nem hagyja sírni stb.

vagy megoldhatatlan?


2014. nov. 21. 11:25
 1/4 anonim ***** válasza:

Ez szerintem nem csak kor függő. Ismernie kell a bébiszittert neki is és nektek is. Kell hogy legyen előtte már olyan hogy egy két éjszaka csak a bébisziterrel van.

Gondolom nem úgy akarod, hogy hívsz valakit és rögtön rá hagyod két hétre a gyereket. Ha meg már régóta jár hozzátok, akkor ismered hogy betartja e a te szabályaidat.

2014. nov. 21. 11:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Szerintem nem az a lényeg mennyi idős kortól, hanem az, hogy kit választasz. Célszerű ismerősökön keresztül olyan embert keresni, akit más ajánl, máshol bevált, jó véleménnyel vannak róla. Emellett ahogy az első is írta először ismerkedjen meg a család is, gyerek is a bébisziterrel, aztán apránként először 1-2 órára rá lehet hagyni, utána pedig egyre hosszabb időre. Egyébként nyilván senki nem szeretne börtönbe kerülni, így a bébiszitternek sem érdeke, hogy kiraboljon titeket, vagy bármi kárt okozzon a gyereknek. :)
2014. nov. 21. 12:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

nyilván az ember lánya csak olyan bízná még 1 órára is a gyerekét akiben 100%-ig megbízik.

egyébként 2 hétre szerintem iskolás korban, főleg ha rendszeresen. akkor meg már nyilván nem kérdés mit ehet és talán a sírás sem gond már

2014. nov. 21. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
83%
Egy annyi időst, akinél a "mit ehet mit nem" és a sírni hagyás még a központi kérdés, biztos nem hagynék 2 hétre bébiszitterre, pláne nem rendszeresen.
2014. nov. 21. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!