Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Vannak itt sportos anyukák?...

Vannak itt sportos anyukák? Akik baba előtt is rendszeresen edzettek és most anyukaként is ezt teszik? Mit sportoltok és milyen gyakran?

Figyelt kérdés
2014. jún. 6. 09:01
 1/7 anonim ***** válasza:
Pilates: heti 2 ora, miota megvan a kisasszony, pontosabban eleinte egy volt, de mar ket eves nagylany, plusz joga, plusz futas. Joga havonta 2x, futas hetente 3x1 ora. Neha spinning, de csak ritkan, nyaron egy balest miatt megmutottek a terdem, es azota a spinning nagyon nem az igazi.
2014. jún. 6. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! És mikor van időd jógázni/futni? Amikor este letetted aludni a kicsit?
2014. jún. 6. 09:34
 3/7 anonim ***** válasza:

Amig icipici volt, akkor igen, azutan, miutan lefektettuk. 9tol jartam joga es pilates orara is, a ferjem volt addi otthon vele. Futni gyakran mentunk a parommal ugy, hogy a picit is kivittuk a sportpalyara, es mig en futottam, o tologatta a babakocsiban (1 eves kora utan jatszott a fuvon, boklaszott, viragot szedett stb.), majd csere: o futott, en jatszottam a kislannyal.


Most mar bolcsis: a pilatest es jogat a keresztanyukajaval vagy hugommal csinaljuk, este 8kor kb., addig ferj jatszik otthon a kiscsajjal, cserebe o is jar hetente egyszer meccst nezni, akarmit csinalni. Ez egy-egy szabad este nekunk. :) aztan hetvegent nalunk az a "szabaly" hogy egy delelottot a kislany nagyizik, mi meg utanamegyunk ebedre, ilyenkor is van, hogy elmegyunk kozosen futni, aztan itthon meg lustalkodunk,vagy beulunk valahova kavezni. A ferjem egyebkent orvos, igy az is elofordul, hogy miel az ugyeletei utan szabadnapja van, akkor megy el valahova, ehat jellemzoen o olyankor szervezi ezeket. Mindketen nagyon szeretunk sportolni, ezert ezeket igyekeztunk mindig beiktatni.

2014. jún. 6. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:

Ez nagyon szuper, ezen a felváltva való futáson már mi is gondolkodtunk a férjemmel, mert van a közelünkben egy park (körülötte futópálya), és gondoltuk kimehetnénk edzőscuccban, aztán fut egyikünk is, majd másikunk is. :)


Én egyelőre esténként járok edzeni, addig apa vigyáz a kicsire.


Egyébként te vagy a pszichológus anyuka, nem?:)

2014. jún. 6. 09:52
 5/7 anonim ***** válasza:

Én futottam mindig is! Nem volt ez másként a terhesség alatt sem, 30. hétig futottam vele, aztán maradt a aerobik, meg az úszás.

Amíg kicsi volt addig a férjem vigyázott rá, míg én edzettem.

Most 2 éves, elviszem tornára, ha nem tudnak rá vigyázni. Ha pedig futok, akkor vagy bicajon hozza mellettem a férjem, vagy ha nagyobb távra messze megyek, akkor kocsival jönnek utánam.

Családi program az edzés!

2014. jún. 6. 10:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
De, az vagyok! Honnan tudtad?!:)
2014. jún. 6. 14:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Emlékeztem pár válaszodra, amiben említetted az orvos férjedet, meg a saját szakmádat, és a % is stimmelt, plusz az én férjem is pszichológiát tanult, emiatt rögzült be :)
2014. jún. 6. 15:02

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!