Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Hogyan tisztítsam a játszószön...

Hogyan tisztítsam a játszószönyeget ha van benne zenélö is de elemet nem lehet benne cserélni és kivenni sem?

Figyelt kérdés
2010. jan. 29. 16:32
 1/5 anonim ***** válasza:
Én kimostam gépben, kiszáradt, és működött utána:)
2010. jan. 29. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
én a 8 gigás pendrive-omat mostam ki. szerencsére túl későn vettem észre, addigra már megszáradt, és minden anyagom megvan rajta :))))
2010. jan. 29. 16:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Nekem egy zenélő játék mosva nem működött... azóta az ilyet enyhén mosószeres vízzel, illetve nedves szivaccsal áttörlöm...
2010. jan. 29. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Én is kimostam már kétszer vagy háromszor, s ugyanúgy zenél, mint azelőtt.
2010. jan. 29. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is simán kimostam...sajnos nem ment el a hangja, pedig nem bánnám :)) Az összes textiljátékot is mostam már többször is, azokat is, amik zenélnek..mind működik..
2010. jan. 29. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!