Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Volt már olyan, hogy legszíves...

Volt már olyan, hogy legszívesebben megszöktetek volna?

Figyelt kérdés
Olyankor mit tesztek? Mert persze legjobb az lenne, ha most elszaladhatnék, valahogy kiengedném a gőzt, de nem lehet. Nem lehetnek a gyerekek egyedül. Most nagyon kiakadtam, úgy érzem, teljesen magam vagyok. Semmi támogatást nem kapok a férjemtől, aki persze soha nincs itt (gyakorlatilag azt mondta, úgy kell nekem, minek neveltem így). A nagyobb gyerek iszonyat hisztit vert le, a kicsi mindent szétszed, amíg a naggyal vagyok. Általában tudom, mit kell tenni, de most kész vagyok, csak sírni tudok. Úgy érzem, így semmi értelme az egésznek, teljesen mindegy, mit mondok, vagy teszek, nincs hatása.
2014. nov. 23. 10:37
 1/4 anonim ***** válasza:
Hagyd a férjedre őket és menj ereszd ki a gőzt. Mi az, hogy a férjedtől semmi támogatást nem kapsz?
2014. nov. 23. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Persze! És szerintem az anyák nagyrésze ismeri ezt a dolgot! Mi az ami megnyugtat? Ami kiszakít a monotonitásból? Egy jó kis séta, útba ejtve egy cukrászdát? Egy habos kávé, a gyerkőcöknek süti? Egy jó alvás a gyerekekkel ebéd után? Esetleg egy jó sírás?
2014. nov. 23. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

A sírás megvolt. :) Jobban vagyok már. Igen, ki kell valahogy kapcsolnom, imádok bütykölni kreatív dolgokat, de nincs rá semmi időm. Most alvásidőben nekiállok.

Hogy nem támogat, az azt jelenti, hogy nagyon keveset van itthon. Ha segítséget kérek, azt meg sértésnek veszi. Ez a beszólás is...hát nem normális szerintem. Én úgy gondolom, hogy kettőnk gyerekei, és ha rosszul neveltem, annak az az egyik oka, hogy egyedül kellett nevelnem. Én sem vagyok hibátlan, biztos azért neveltem rosszul. De legalább megpróbáltam. :)

2014. nov. 23. 13:50
 4/4 anonim ***** válasza:
Én ilyenkor üvöltözök, vagy ha estefelé van már, akkor iszok.
2014. nov. 24. 00:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!