Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen karácsonyi ajándékot...

Milyen karácsonyi ajándékot vegyek a 14 hónapos kislányomnak, amit nem un meg 2 perc alatt?

Figyelt kérdés

2014. nov. 23. 21:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Lányom épp 14 hónaposan kapta meg első kismotorját. Nem unta meg évekig! De ilyen volt a felfújható kis gumiszamár, amire rá tudott ülni, és rugózhatott rajta.

[link]

S a gyurmák...azt azóta sem unta meg! Play doh-féle tök jó szokott lenni.

2014. nov. 23. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

Babaytaxi


[link]


Játék konyha sok edénnyel amit pakolhat


Fisher price kutya házzal

2014. nov. 23. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Bogoj válasza:

erre neked kell tudni a választ.

figyeld a kislányt, mikkel játszik szívesen, melyik játékait veszi elő gyakrabban.

az én fiaimnak kisautókat vehettünk bármilyen mennyiségben, de ez teljesen gyermekfüggő.

plüssöket is vettünk, de egészen addig nem volt köztük kedvence, amíg ő nem talált egyet egy boltban, amelyik "szólt hozzá" :-)

ez természetesen nem beszélő játékot jelent, hanem amelyik annyira tetszett neki, hogy nem akarta otthagyni.

érdemes lehet végigvinni egy játékboltban, és figyelni a reakcióját a különböző játékokra.

mi így csináltuk, és amíg a párom kivitte a gyereket az autóhoz, én visszaszaladtam, összeszedtem a választott játékokat, és kifizettem.

2014. dec. 2. 09:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!