Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Kisgyerekek » Kislányotok szereti a csattot...

Kislányotok szereti a csattot a hajában? 20 hónapos kislányomnak próbálnám a hajába tenni ( most már eléggé össze-vissza áll neki, és vágni nem akarom), de fél perc után kiveszi a hajából. Meg tudom vele szerettetni valahogy?

Figyelt kérdés
2011. febr. 3. 09:09
 1/5 anonim ***** válasza:

Ha nem akarja nem kell eröltetni.

Én két évesen kezdtem neki de nem áll szintén sehogy igy inkább levágattuk rövid lett de kislányos igy nem kell összefogni neki majd később újra megpróbáljuk.

2011. febr. 3. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Lányom már 3,5 éves. Azt reméltem, hogy majd az ovis társait látván ő is megengedi, de egyelőre semmi... Pedig úgy fésülgetném, de a hajához is alig lehet nyúlni.

Frufrut vágtunk neki, és úgy növesztettük, így is szép (jó göndör), de azért én is betennék neki valamit. Se gumi, se csat. Nagy ritkán a merev hajpántot kéri.

2011. febr. 3. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az enyém 2,5 éves és neki is próbáltam beletenni valamit úgy 2 éves kora körül... max. pár percig tűrte, aztán kiszedte. Azóta néha megpróbálom, de nem erőltetem. Nincs hozzászokva, mert 2 éves koráig nem kellett semmi, nem volt akkora a haja. A nagy lányomnak már 3 hónapos kora óta kellett mindig valamit tenni a hajába, mert akkora volt ("pálmafa" a feje tetején), így ő már pici korától hozzászokott, természetesnek vette. A kicsinek meg levágtam elöl a frufruját, így nem lóg a szemébe. Gondolom, ha majd elkezd oviba járni és ott látja a többiek hajában a csatokat, copfokat, neki is kelleni fog.
2011. febr. 3. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Rakd vissza mindig, hamar megszokja. A lányom a hajgumival volt így, azt utálta, mára már kéri, mert zavarja a haja. Pedig amikor közelítettem, már menekült.
2011. febr. 3. 09:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nallunk nem volt gond, 2 eves most es mar 1 ev elott csatja volt, na meg cofija, o eleg hamar megszokta,mikor eloszor tettuk fel ki ki tepte a hajabol s kacagott rajta.. de ez par het volt utana mar unta ezt a kiszedos jatekot es azota is megszokasa reggel fesulkodes, cofi kotes,fogmosas,stb, tehat megszokhatja tied is. Igaz az en lanyomnak nagy suru haja van, zavarja is ha ki van engedve, jon a gumival hogy kossuk be neki.
2011. febr. 3. 10:21
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!