Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Terhesség » Jelenleg 5. hónapos kismama...

Jelenleg 5. hónapos kismama vagyok, második gyermekünket várom.2,5 éves kislányomnak tegnap volt egy ambuláns beavatkozása maszkos altatásban. Az altatásra bemehettem (max. Fél perc volt, míg elaludt). Árthatott ez a babának?

Figyelt kérdés
Akkor nem is gondoltam rá, az orvosoknak sem jutottt az eszébe, hogy én várandós vagyok. Ugye ilyen rövid ideig való bentlétem az "altatógáz mellett"nem árthatott a pocaklakó babámnak ? Úgy tudom ma már zárt rendszerű ez a maszkos gép, tehát kifelé nem jut a gázból, mégis azért én éreztem egy kicsit, amíg bent voltam:( Légyszi nyugtassatok meg!!!
2009. jún. 17. 15:56
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha ennyi ártana a babádnak,akkor nem születnének egészséges gyerekek,annyi ártalom érheti őket a 9 hónap alatt..szval nyugi,semmi baj nem történhetett vele.A nagynak jobbulást.2 gyerekes anyuka
2009. jún. 17. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Jaj de kedves vagy a gyors válasszal! Köszönöm! Próbálok megnyugodni:)
2009. jún. 17. 16:17
 3/3 anonim ***** válasza:

Gondold el azt a töménységet amit a kislányod kapott!

Mégse lesz maradandó károsodása,úgy ahogy egy kis kiszivárgó adagtól 30 perc alatt a hasadban lévőnek sem.

Külömben is túl vagy az első 3 hónapon.

Szerintem ne aggódj emiatt.

2009. jún. 17. 16:27
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!