Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik jobban?...

Melyik név tetszik jobban? Milyen kislányt képzeltek el hozzá?

Figyelt kérdés

Krajnyák Kasszandra

Krajnyák Xénia

Krajnyák Ronett

Krajnyák Brenda

Krajnyák Rubina

Krajnyák Klára


2014. nov. 26. 15:29
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
Mivel a vezetéknév sem egyszerű, ezért szerintem egy sokkal egyszerűbb, lágyabb név kellene mellé. Ezek a nevek nekem nem tetszenek, de az még hagyján, inkább az a bajom, hogy beletörik a nyelvem, amikor ki akarom mondani együtt a vezetéknévvel.
2014. nov. 26. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
őszintén? Egyik sem tetszik, a nyelvtörős vezetéknév után egyik kimondhatatlanabb, mint a másik
2014. nov. 26. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:

Én is úgy érzem, hogy ezek túl erős nevek. Nagyon erős, komoly, bonyolult vezetéknév, lágyabb keresztnév kellene mellé.


Ha csak és kizárólag ezek, akkor a Rubina.

2014. nov. 26. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:

Egyik sem tetszik.

Milyen kislányt képzelünk hozzá?-az eszedbe jutott már, hogy az a kislány egyszer felnőtt nő lesz?

2014. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
borzasztó az összes. miért nem lehet normális nevet választani?
2014. nov. 26. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
olyan kislányt akinek gyerekek a szülei. (és barnább bőrűek mint az átlag)
2014. nov. 26. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:

A nevek magukban nem lennének rosszak, de az eleve nehéz kiejtésű, K-ra végződő vezetéknév mellé csup K,R, X kezdetű nevet választottál. Ezek pont nem illenek hozzá.


Inkább magánhangzóval kezdődő nevet keressetek. Csak hangzásilag, egy Krajnyák Anna sokkal könnyebben kiejthető, mint a Krajnyákksssszénia - mert bizony így lesz ejtve.


A Brenda nem lenne rossz, de ott bár B-val kezdődik, rogötn egy R követi, ismét nehezen kimondhatóvá téve.


A legegyszerűbb út a magánhangzóval kezdődő név, amiben magánhangzó-mássalhangzó-magánhangzó-mássalhangzó-stb sorrend van.

2014. nov. 26. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 A kérdező kommentje:
A baba apukája és én is hófehérek vagyunk és félig csehek.Akkor milyen nevet ajánlotok? :)
2014. nov. 26. 16:01
 9/16 anonim ***** válasza:

Magánhangzóval kezdődőt ajánlanék.

Bár az Alexandra sem egyszerű, de máris nem olyan kemény mint a Kasszandra.

Anna, Emma, Emese, Imola, Alina, Izabella... de ha a "bonyolultabb" neveket szeretitek, akkor is van bőven választék, ami magánhangzóval kezdődik.

2014. nov. 26. 16:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
Nekem az Anett és az Emma áll a számra ezzel a vezetéknévvel.
2014. nov. 26. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!