Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Melyik név tetszik jobban?...

Melyik név tetszik jobban? Milyen kislányt képzeltek el hozzá?

Figyelt kérdés

Krajnyák Kasszandra

Krajnyák Xénia

Krajnyák Ronett

Krajnyák Brenda

Krajnyák Rubina

Krajnyák Klára


2014. nov. 26. 15:29
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
Egyszerű keresztnév illene hozzá, pl Anna, Vivien, Melinda, Angéla, Elina, Olívia.
2014. nov. 26. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
A felsoroltak közül én a Kasszandrát választanám, az valahogy olyan jól hangzik.
2014. nov. 26. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Egyetértek az előttem szólókkal, elég nyelvtörős a vezetéknév is önmagában, főleg ezekkel a nevekkel, talán még a Rubina, vagy a Ronett az ami könnyebben kiejthető. De jobb lenne egy magánhangzóval kezdődő név pl: Eliza, Emília, Anna, Emma, Alina, Alíz, Anett, de sok van még persze ezeken kívül is.
2014. nov. 26. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
Krajnyák Izabella, Janka, Dorina, Júlia, Alina, Inez
2014. nov. 26. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Attól függ, hol éltek. Ha Csehországban, akkor mehetnek a nyelvtörős nevek. Nekem a Kasszandra például tetszik. Ha Magyarországon éltek, és a gyerek is várhatóan ott fog, akkor valami kevésbé tájidegen név szerintem jobb lenne, bár a Kasszandra még akkor is tetszik. Pl. amiket előttem írtak példák, azok jók.(Emma, Anna).


A Xéniát semmiképp nem választanám a kimondhatatlansága miatt. Krajnyák Kasszandra, nálam ez a befutó:)

2014. nov. 26. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Nekem a Klára tetszik, a többi nagyon cifra.
2014. nov. 27. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!