Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen hidegpárásítót vegyek,...

Milyen hidegpárásítót vegyek, amibe sóoldatot, Calcimusk inekciót vagy Salvus vizet lehet önteni és nem teszi tönkre?

Figyelt kérdés
Kruppos a fiam, van egy Vivamaxos ultrahangos hidegpárásítónk, amit a Calcimusk inekcióval most tettem tönkre, esete még tökéletesen működött, a rohamot is tudtuk csillapítani, de ma reggelre nem fújja a párát, valószínűleg a vizen kívül nem lehet mást beletenni, bár a leírásban nem szerepel ez. Segítsetek légyszives, 4 hónap alatt 6 rohama volt, így legalább a kórházat elkerülhetnénk.
2010. jan. 30. 16:24
 1/4 anonim ***** válasza:
Mi is a krupp után vettünk 1 Solacot.Én is olyat akartam,amibe lehet sós vizet rakni,de azok sajna 30E-nél kezdődnek és arra nincs pénzünk.Amibe lehet tenni,azon külön fel van tüntetve,a többibe tilos tenni.
2010. jan. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
1.Kúpot írtak fel nektek otthonra?
2010. jan. 30. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:

Utolsó válaszoló!


Igen írtak, de nem mindig használ, szeptember óta 6-szor volt rohama, ebből 3-szor kórház lett a vége. A kórházi párásító nagyon jót tett neki, pár óra alatt teljesen kitisztult a légzése, a kórházban mondták, hogy a gyógyszertárban lehet kapni sóoldatot párásításhoz, amilyet a kórházba is használnak, csak én kis naív a Vivamaxos párásítónkba beleöntöttem a Calcimusc injekciót (a gyerekorvos ezt javasolta), és ma délután már nem működött. Itt az este, tüdőgyulladása van és félek, hogy a kruppos rohama ma este megismétlődik (tegnap is volt egy enyhébb lefolyású.

Már nagyon kétségbe vagyok esve. Bármilyen jó tanácsot szívesen vennék!

2010. jan. 30. 18:54
 4/4 anonim ***** válasza:
Éna neten most vettem hidegpárásítót és láttam olyat, amit direkt erre írnak, hogy Salvusszal is lehet működtetni. Keress rá a neten az online áruházakban és a használt cuccos helyeken (én Vaterán vettem).
2010. jan. 30. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!