Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Akik nézik a ciklus.hu-n a...

Akik nézik a ciklus.hu-n a naptárat segitenétek?

Figyelt kérdés
Tegnap jelöltem be október novemberre a mensit, viszont ma elkezdtem barnázni, tehát holnap meg fog jönni, de nem tudom kitörölni a naptárból. Mert be lett jelölve hogy 4.én kéne megjönnie most. Hogy kell ezt kijavítani?
2014. dec. 1. 15:06
 1/4 anonim ***** válasza:

Bocsi, én próbálok segíteni, mert én használom a ciklus.hu-t, de nem értem, amit kérdezni szeretnél.

Tehát bejelölted október-novemberre. Ez tiszta. De mi van a decemberrel?

2014. dec. 1. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ahol bejelölted a vérzést, ott jobb klikk nap törlése a ciklusból. Miért jelölsz be előre vérzést? Ráérsz utólag!
2014. dec. 1. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Köszi mindkettötöknek. Első, bejelöltem decemberre hogy 4.én fog megjönni, mert az utóbbi fél évben mióta rendesen figyelem mindig pontos volt. De ma barnázok így holnap meg fog jönni, nem 4.én. Köszönöm
2014. dec. 1. 15:57
 4/4 anonim ***** válasza:
Ja, értem. Hát előre tényleg ne jelöld be. :) Akkor nincs értelme az oldalnak.
2014. dec. 1. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!