Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Rossz kérdés? Nem illik? Vagy...

Rossz kérdés? Nem illik? Vagy mi ez a válasz?

Figyelt kérdés
Legjobb barátnőm megszült. Kérdeztem be mehetek-e hozzá közölte ne majd inkább otthon látogassam meg. Rendben ez nem volt gond. Meg kérdeztem milyen érzés volt mikor meg kapta kézbe a babáját és azt válaszolta majd meg tudod ha meg kapod a tiedet. Nem probléma igaza van de én rá gondoltam hisz én is annyira vártam hogy meg szülessen.
2014. dec. 4. 20:52
 1/7 anonim ***** válasza:
66%

lehet, hogy annyi minden kavarog benne, hogy nehézkes számára szavakba önteni. tudod, tombolnak a hormonok stb.

szerintem ne sértődj be, majd később biztos tudtok nyugisabban beszélgetni, egyenlőre hagyd, hogy ízlelgesse a helyzetét...

2014. dec. 4. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Igazad lehet nem sértődöm meg csak minden össze játszik most
2014. dec. 4. 21:06
 3/7 anonim ***** válasza:
6%
Senkiben nem tombolnak a hormonok, csak ma ezt mondani a menő. A barátnőd is azok közé tartozhat, akik külön érdemnek tartják, ha szülnek egy gyereket.
2014. dec. 4. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
26%

Én is ezt akartam írni, hogy miféle hormonok? Én már a szülés másnapján részletesen mindent elmeséltem a barátnőmnek töviről-hegyire (akkor 3 hónapos terhes volt).


Kérdezz rá, és mondd meg neki, hogy az ő érzéseire vagy kíváncsi, és nem biztos, hogy te is úgy fogsz érezni, mint ő.

Tudod, az emberek különbözőek, máshogy élnek meg ugyanolyan szituációkat.

2014. dec. 4. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

A szülés azért fizikailag traumatikus, pláne, ha beficcen pár komplikáció.

Az is lehet, hogy egyszerűen csak dögfáradt, fáj még itt-ott és kommunikálni sincs most kedve.

Adj neki néhány napot, dobj rá egy sms-t, hogy nem szeretnél zavarni, de ha úgy érzi, nagyon szívesen állsz rendelkezésre. Onnantól meg nála pattog a labda.

2014. dec. 4. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
82%
udvariatlan,válasz mert lehet öszintén is mondani hogy bocsi fáradt vagyok majd késöbb beszélünk ,nem érzem jol magam,stb miért kell ilyen undok választ adni.
2014. dec. 5. 05:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
100%

Amikor a bnőm szült, én is megkérdeztem tőle ezt és normálisan válaszolt, pedig neki a szülés nagyon rossz élmény volt, évekig nem mert a 2. babára gondolni sem, pedig nagy családot szeretett volna.


Simán bunkó volt a csaj, én meg is mondanám neki, h rosszul esett ez a fellengzős, kicsit leereszkedő stílus és hogy hanyagolja a jövőben.

2014. dec. 5. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!