Kezdőoldal » Számítástechnika » Internet » Tudom rossz témakör blabla de...

Tudom rossz témakör blabla de igenis ide illik, facebookon a kitörölt üzeneteket hogyan lehetne visszakeresni? Már régen kitöröltem, de szeretném valahogy visszaszerezni, nagyon nagyon kellene

Figyelt kérdés

már régen kitöröltem, de szeretném valahogy visszaszerezni, nagyon nagyon kellene, emiatt:


egy éve volt hogy a srác akart velem találkozni, de én leráztam, a legostobább módon: sms-ben kértem hogy ne haragudjon de nem akarok vele találkozni, és nem is keresett. egy ideig minden oké volt de az utóbbi napokban sírni tudnék ha arra gondolok mekkora szemét voltam, és csak annyit szeretnék hogy találkozzunk egyszer és beszélgessünk. nem tudom mi történt velem, de ennyire hülye még sosem voltam. egy évvel aztán hogy elszalasztottaj még én sírok.-


2014. márc. 13. 21:41
 1/9 anonim válasza:
Az archívumból is kitörölted?
2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
Minek ehhez a régi beszélgetés? A nevét is elfelejtetted vagy mi?:D Amúgy amit kitöröltél, nem tudod visszaszerezni. Nyilván Zuckerbergéknek még megvan, meg ha a másik fél nem törölte ki, akkor neki is, de te már nem szerzed vissza sehogy. Bár nem értem, hogy a hisztid miatt miért fontos...
2014. márc. 13. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
nézd meg esetleg az archívumban vagy a levélszemét mappában
2014. márc. 13. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

nagyon is tudom a nevét, a telefonszámát, ismerősök vagyunk, de mondom hogy másfél évvel ezelőtt történt a dolog. :( telefonról kitöröltem az smst, azt persze nem tudom visszahozni de fb hátha

arhívum nem jelenít meg semmit a levélszemét se

2014. márc. 13. 21:51
 5/9 A kérdező kommentje:

nemtudom pár napja eszembe jutott, és azóta is csak erősödik az érzés hogy találkoznom kell vele.

nem vagyok hisztis fajta

2014. márc. 13. 21:53
 6/9 Egerecske ***** válasza:

Esküszöm én ezt nem értem. Miért fontos az az üzenet?! Tudod a nevét , telefonszámát, ismerősök vagytok.

Vagyis fel tudod venni vele a kapcsolatot és el tudod mondani mit is szeretnél, az az üzenet akár meg van akár nem az semmin nem fog változtatni.

2014. márc. 14. 05:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
jólvan oké igazad van, meg minden, de szeretném visszaolvasni azért kellene
2014. márc. 14. 12:42
 8/9 anonim ***** válasza:
ha kitörölted, akkor csak a másik féltől tudod megszerezni, ha neki megvan...
2014. márc. 14. 13:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
annyira azért nem vagyok rászorulva :)
2014. márc. 14. 13:31

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!