Kezdőoldal » Ezotéria » Asztrológia, horoszkóp » Bika lany es Iker fiu? Rossz...

Bika lany es Iker fiu? Rossz parositas? Tudnatok meselni az iker pasikrol?

Figyelt kérdés

2012. ápr. 18. 12:11
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
55%
a párositást nem tudom,de azt igen h szexmániások és jók is az ágyban. viszont talán pont e miatt nem igazán tudnak 1 ember mellett megállapodni. ami még nekem zavaró volt, az a hangulatingadozás.
2012. ápr. 18. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 DannyZuko ***** válasza:
100%
Mint iker pasi állíthatom, h fent írtak igazak. Baromi jóképűek vagyunk, jók az ágyban, sokáig bírjuk és nem bírunk megülni a hátsónkon. Aki viszont abban hisz, hogy majd a horoszkóp alapján eldönti, h egy pasi illik e hozzá vagy sem... az előttem klinikai eset... már meg ne sértselek...
2012. ápr. 18. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim válasza:
100%

Szögezzük le, hogy bár mind ikrek jegyűek, azért az aszcendens is befolyásoló tényező, és emiatt nem egyformák a pasik sem.

Ikrek legrosszabb tulajdonságai: Nem kitartó, hamar beleun mindenbe, nehéz fent tartani az érdeklődését, felszínes, nem túl romantikus alkat, csapongó, nem szereti az elkötelezettséget. Ezt annak ellenére írom, hogy Ikrek nő vagyok!Nekem volt detto ilyen pasim, mint én, és működött, bár csak szeretőkként funkcionáltunk jól.

Kell neked ilyen?

2012. ápr. 18. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
60%
Öcsém ikrek én bika lány, nem jövünk ki jól, rossz testvérek vagyunk. Öcsém egy idegesítő kis pö cs, ennyit az ikrekről.
2012. ápr. 18. 14:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
55%

Bika lány vagyok, 3 exem is ikrek jegyű, nagyon vonzó jegy, és amennyire vonzó, pont annyira idegesitő egy bika számára. Tapasztalatból mondom:D Nem ajánlom, a bikának szüksége van stabilitásra, amit egy ikrektől nem fog megkapni sosem...Nagyon rossz párosítás! Az elejében érdekesnek tűnhet a kapcsolat, de később egyre rosszabb lesz, annyira más ez a két jegy, nagyon nehéz összehangolni. Talán nem lehetetlen, de nagy erőfeszítések kellenek hozzá.

Pár szó az ikrek pasikról: igen kommunikativak, szeretik a kanadokat, az újdonságot, a nyüzsgést, az állandó mozgásban levést, nyughatatlanok, sziporkázóak, lendületesek, felületesek, barátkozósak. Te magad is láthatod, egy bika pont az ellentéte, amiből adódhatnak gondok...Főleg, hogy az ikrekre nem jellemző sem a hűség, sem a féltékenykedés, még a bikára mindkettő, ebből is könnyen adódhat baj. Azért, sok szerencsét, ha mégis egy ikrek srác mellett döntesz!:) Azt hiszem, szükséged lesz rá..:D

2012. ápr. 18. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
28%

Nekem nem jönnek be az ikrek (tapasztalat alapján...). Nyilas vagyok és baromira nem illek össze velük, hosszútávon kibírhatatlanok számomra. Egy bikához biztosan jobban passzolnak.

Egyébként nem rossz emberek, kifejezetten jóindulatúak, csak olyan szinten önzőek és akaratosak, hogy ezzel egy rakás fájdalmat okoznak. Kíváncsiak, szeretik a kihívásokat, fő tevékenységük a veszekedés, konfliktuskereső típusok, sokat beszélnek, az ágyban nekem nem váltak be, sok "buliban" benne vannak, de csak olyanokban, ami számukra fontos, a párjukra talán csak akkor tekintenek odafigyeléssel, ha az elakarja hagyni őket... Így tudtam hirtelen összesűríteni a jó és rossz tulajdonságaikat.

2012. ápr. 18. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Horoszkóp is azt írja, hogy a bika és az ikrek rossz párosítás, viszont a nyilashoz elvileg illik...
2012. ápr. 18. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 A kérdező kommentje:
Tehat akkor ne is kezdjunk bele? mert mar eleg reg ota nagyon-nagyon jo haverok vagyunk, tehat ezert gondoltam mukodetne. viszont mar sokszor okozott csalodast, de valahogy nemtudok haragudni ra sokaig... Eszrevettem hogy mindtha o is erdeklodne felem, nem is kicsit, de ezek szerint Remenytelen lenne?
2012. ápr. 18. 20:35
 9/15 anonim ***** válasza:
Te magad is megírtad, hogy sokszor okozott csalódást, ha az eszedre hallgatsz, akkor belátod, hogy valószínűleg nem a legjobb választás, de hát ugye ott a szív is:) Ha úgy érzed, akkor kezdj bele, attól függetlenül, hogy szinte senki sem ajánlja:D Végülis, mit veszthetsz?:) Valószinüleg sokat kell majd tolerálnotok egymás felé, de hát, amor omnia vincit!:)
2012. ápr. 18. 20:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
jobban jársz ha csak szexeltek,már ha biztosan tudod h nem szeretsz bele mert azt nem szabad
2012. ápr. 18. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!