Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Terhes lettem újra és még...

Terhes lettem újra és még csak 5hónapos a babám. Megtartsam?

Figyelt kérdés
Apukára nem számíthatok, nagyon megromlott a kapcsolatunk. Nem tudom mitévő legyek, hogyan vállaljam. Akinél volt ilyen kicsi korkülönbség kérem írjon valami bíztatót. Nagyon kivagyok. A kioktatók kérem kíméljenek. Van elég bajom.
2010. jan. 31. 18:45
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
34%
Lehet hogy nem ezt a választ várod, de én nem tartanám meg!Nekem 7 hónapos volt a lányom mikor nem mertem vállalni a másodikat!Úgy érzem a te helyzetedben talán ez a jó döntés!
2010. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
70%

Szia


esetleg nem javulna a kapcsolat ha megtudná az apuka, hogy megint baba lesz?

kis korkülönbség még nem ok arra hogy ne tartsd meg, nálunk is 9 hónap lesz :)

szerintem beszélj az apával, vagy ha az anyagiak engedik és lesz segítséged tartsd meg.

Remélem minden rendbe jön, szoritok!

2010. jan. 31. 18:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
90%

Bárcsak a helyedben lennék...mármint tessó ügyileg.Kisfiam 1 éves kora óta próbálkozunk tesóval. Most 17 hónapos múlt de még semmi.

Ha belegondolok és én lennék terhes és a párommal viszont megromlana a viszonyom én akkor is megtartanám.

Persze ebben az is szerepet játszik hogy abortusz ellenes vagyok és megvan az az életminőségem amivel biztonságban vagyok.

Az a pici nem tehet róla hogy már "elkészült" Én nem tudnám elvetetni.

2010. jan. 31. 18:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
82%
Ja ez az nekem sem lenne szivem elvetetni, es nem is vetetnem el.
2010. jan. 31. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 Nikcsi ***** válasza:
100%

Szia!


En ket heten belul szulom a masodikat, most 15 honapos a fiam, igaz mi terveztuk a kistesot. Apukara mennyire nem szamithatsz? Egyutt vagytok meg? Tudja mar hogy mi a helyzet? Lehet hogy az ujabb baba hirere eszhez ter. Pontosan mi a problema koztetek? Ha csak egyszeruen eltavolodtatok egymastol, azon meg sok odafigyelessel, szeretettel lehet segiteni. Szokott segiteni a baba korul? Ezeket a dolgokat merlegeld mielott dontesz. Nagyon sok elonye van a kis korkulonbsegnek, peldaul ruhat nem nagyon kell venned, valamint babaapolasi cuccokat sem, az elso ev lesz nehez, aztan egymashoz nonek majd. Ha esetleg szuleidre szamithatsz az nagy segitseg lenne.

2010. jan. 31. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
25%

Nem is az a gond,hogy csak annyi lesz a különbség amennyi,de instabil kapcsiba bevállalni még egy gyereket....hááát...



Nem vagyok abortusz párti, de a te esetedben még én is meggondolnám.

2010. jan. 31. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
27%

Szar a kapcsolatod, de azért teherbe tudtál esni.... szépek vagytok...

Én sosem vetetnék el babát, főleg ilyen miatt nem. Mások is túlélték már a kis korkülönbséget, család csak segít, ha férjed nem is...

2010. jan. 31. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 A kérdező kommentje:
Nagyon köszönöm az utolsónak..Ő biztosan mindent jól csinál életében.Nem mindenki lehet hibátlan!Az apuka egyáltalán nem szokott segíteni,ezért nagyon nehéz.A pici sosem alszik éjszaka..Az apuka meg édesdeden a szomszéd szobában.Mondván hogy ő dolgozik.Napközben sem segít,szalad a lakás,sír a pici,de nem..Mondanom sem kell,hogy nem ezt oldalát ismertem meg mielőtt terhes lettem az elsővel.Pedig 4éves ismerem.
2010. jan. 31. 20:30
 9/42 anonim ***** válasza:
16%
Pár hete én is feltettem ugyanezt a kérdést,az én babám is 5 hónapos volt akkor.Bár az én kapcsolatom nem romlott meg,de minden egyéb dolog a "baba ellen van".Engem mindenek lehordtak,hogy megfordult a fejemben,hogy elvetetem,holott a háttérét a dolgoknak senki sem ismeri.Én jövőhéten megyek abortuszra:(
2010. jan. 31. 20:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 A kérdező kommentje:
20.31:Nagyon sajnálom..Én is félek,hogy ezt a döntést kell meghozzam.Csak nem tudom,hogyan lehet ezen túllépni..Valaha megbocsájtja e az ember magának..
2010. jan. 31. 20:35
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!