Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » A kutacsnak meddig kell...

A kutacsnak meddig kell benőnie? 14,5hónapos kislányomnak, még pinpong labda nagyságú. Baj ez?

Figyelt kérdés
2011. máj. 23. 15:11
 1/8 anonim ***** válasza:
Komolyan?Én úgy tudom, hogy 1 éves korig, de legkésőbb 1,5 éves korukig.Nekem most 13 hónapos a kicsi és éppen, hogy egy nagyon picike van neki. Nem mondta a dokid, hogy adj neki 2 csepp Vigantolt esténként?
2011. máj. 23. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

Pingpong labda nagyságú?? Az nagyon nagy...orvos mondta hogy ekkora vagy ez saját sacc? Amúgy nekem is 15 hós a lányom, már 9-10 hósan alig volt neki kutacsa.

Egyébként úgy tudom 18 hóig "kell" benőjön teljesen.

2011. máj. 23. 15:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Nekem azt mondta a doki is, és a védőnő is, hogy 2 éves korig kell, hogy záródjon. Én is aggódtam, ezért kérdeztem rá. Az én babámnak 18 hónaposan zárult teljesen, viszont a barátnőm kisfiának, már 7 hónaposan teljesen zárt volt. Nagyon eltérő ez a piciknél, de biztos, ami biztos kérdez rá, hátha kell egy kis rásegítés, ahogy az első válaszló írta.
2011. máj. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
2 éves korig kell záródnia.
2011. máj. 23. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jézus,az nagyon nagy!2 éves korig nő be,de a Te kicsidé nagy.Doki mit mondott?Látta már?
2011. máj. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
1éves vizsgálaton látta utoljára,akkor nem mondott semmit.
2011. máj. 23. 15:39
 7/8 anonim ***** válasza:
Az én babámnak is akkora kb.11 hónapos,és mutattam a dokinak,azt mondta hogy teljesen oké...
2011. máj. 23. 16:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Az én fiamnak is majdnem akkora.15 hónapos. 2 csepp vigantolt kap és még kálcium kidet is. Nálunk a családban mindenkinek későn nőtt be a feje lágya, én nem aggódok, a doktornő sem. de nekem is másfél éves kort mondtak határidőnek.

A fiam unokatesója, aki ugyanúgy a mi családunkba tartozik és majdnem egyszerre születtek, minden paraméterük kb egyforma, neki már 10 hónaposan benőtt.

Szerintem ne aggódj.

2011. máj. 24. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!