Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Tommee Tippee ételtároló...

Tommee Tippee ételtároló doboz. Csak én vagyok ilyen béna?!?!?

Figyelt kérdés
Kaptam egy ilyen típusú tálkát. Vagyis két tálka 1 fedővel. A fedő tetején egy mélyedésbe helyezhető az etetőkanál, és egy kupakkal hozzá lehet pattintani. Namost... a fedőt nem tudom rányomni a tálkára. Mire körbezárom, valahol máshol tuti feljön. Pedig elvileg "légmentesen" záródik. Másnak is van ilyen tálkája? Nektek rendesen záródik, vagy ez ilyen? Bocs a körülményes leírásért. :)
2014. dec. 11. 16:42
 1/5 anonim ***** válasza:
Ezt a fajtát nem ismerem, de vannak olyan tálak (pl. Tupperware), amik úgy záródnak, hogy a tető közepét meg kell nyomni miközben ráhelyezed. Próbáld ki, hátha!
2014. dec. 11. 17:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Sajna ez sem jön be. Kezdem azt érezni ez egy plusz funkció, amivel kicsit tornáztathatom az elmém két babakaja pürésítés között. Vagy csak szimplán sz@r. :) :)
2014. dec. 11. 17:14
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Nekem van ilyen, 2 hónapja használjuk, simán rá tudom tenni a tetőt.
2014. dec. 11. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nekem is van ilyen. Szerintem nem szar. A miénk csukódik.
2014. dec. 11. 18:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Az enyémmel valami sajnos nem stimmel. :(
2014. dec. 13. 22:05

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!