Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Lehet a fogzástól? Milyen...

Lehet a fogzástól? Milyen orrcseppet használhatok? Kisfiam nagyon szörcsög tegnap estétől aludni se tudott szívtam az orrát de nem jött semmi!

Figyelt kérdés
Holnap lesz 5 hónapos a fiam tegnap estéltől nagyon szörcsög el van dugulva az orra. szegénykém aludni se tudott.nincs megfázva. híbe-hóba egyet köhög de az azért mert el van dugulva az orra

2014. dec. 13. 08:59
 1/9 anonim ***** válasza:
Nekünk is így kezdődött, első nap semmi nem jött, sajna azóta már lassan egy hete náthás. Remélem nektek nem így lesz. Sterimar orrsprayt használj, az oldja a váladékot.
2014. dec. 13. 09:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
köszi szépen.remélem nem lesz beteg.azért gondolom h fogzàs mert a keze àllandóan a szàjàba az alsó szàjàt is ràgja és nagyon nyàladzik
2014. dec. 13. 09:05
 3/9 anonim ***** válasza:
Ha nem tud aludni estre csepegtess neki Nasivin-nal. Van babáknak való belőle, csodákra képes!
2014. dec. 13. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
vettem nasivint tele van az orra nem tudjuk ugy leszívni h ne legyen benne ez nem fogzàs lesz :(
2014. dec. 13. 16:21
 5/9 anonim ***** válasza:

Cseppents eukaliptuszt a fűtőtestre! Az segít annyira kidugítani az orrát, hogy le tudd szívni.

A tengervizes orrspayt is javasolták már, tényleg jó, csak nálunk mindíg nagyon megijedta lányom.

A másik jó trükk, hogy támaszd ki a hátát, hogy az oldalán feküdjön, esetleg az ágyrács alá is rakhatsz valamit, hogy a feje kicsit magasabban legyen. Így legalább az egyik orrlyuka szelel.

2014. dec. 14. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A nasivint csak 3x lehet egy nap, használj sterimart is napközben. Első voltam, nálunk még azóta is tele az orra. Már egy hete :( Jobbulást!
2014. dec. 14. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat. nàlunk is tart még az orrdugulàs tegnap folyós volt ma mâr megint sűrűbb. egyre többet kell szívni.az oldalàn alszik kitámasztok egyébként is ugy alszik el :) annyira sajnálom elég ha bekapcsolom az orrszívót màr sír :( egyébként egy nap hànyszor lehet szívni? azzal nem àrtok neki? tegnap 4szer kellett de egyszerűen nem tudom úgy leszívni h ne szörcsögjön. ma 6tól van fent 2szer kellett
2014. dec. 15. 07:28
 8/9 anonim ***** válasza:
Előző vagyok, nekünk volt hogy óránként kellett :( Vagy 2 óránként.
2014. dec. 15. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
nem akarok rászólni de utoljára 8:20-kor szívtam a fiam orrát és nen szörcsög
2014. dec. 15. 13:59

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!