Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Megablocks-ot hogy csomagolnát...

Megablocks-ot hogy csomagolnátok be?

Figyelt kérdés
2 éves kislányom kapja karácsonyra, olyat, ami táskában van. Férjem szerint tegyük egy dobozba és úgy csomagoljuk be. Szerintem így is szép, elég lenne egy masnit rákötni
2014. dec. 17. 16:38
 1/5 anonim ***** válasza:
Én is becsomagolnám.Az én gyerekeimnek mindig külön élmény a bontogatás is. :D Így izgalmas mi van a csomagban :)
2014. dec. 17. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Papírba csomagolnám, amit lehet tépni.
2014. dec. 17. 17:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Így a táskát göngyölném be papírba, arra masnit. A (ki)csomagolás majdnem fontosabb egy 2 évesnél, mint maga az ajándék.
2014. dec. 17. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mi is olyat vettünk. :-) Én csak simán becsomagolom, nem teszem dobozba. Szerintem is fontos a bontogatás, meglepődés miatt.
2014. dec. 17. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Nem tudom, mekkora a csomag, de én az ilyen formátlan, nehezen csomagolható cuccokat szaloncukor formátumba szoktam csomagolni.
2014. dec. 17. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!