Kezdőoldal » Ünnepek » Karácsony » Hogyan csomagolnátok be...

Hogyan csomagolnátok be ötletesen egy pénztárcát?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen előre legyártott dobozkák, de annyira drágák..


Valami itthoni, olcsó megoldás érdekelne :)



2012. nov. 26. 22:10
 1/6 anonim ***** válasza:
35%

Kartonlapból vagy valamilyen kartondobozból (pl. mosópor, bonbon, akármi), csinálj dobozkát és vond be csomagolópapírral, szalvétával.

Ha ügyes vagy, akkor festhetsz is rá.

2012. nov. 26. 22:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Én rétennék a szkennerre összevissza papír- és fémpénzeket, kinyomtatnám, és abba csomagolnám. Hogy tudja, mire kell használni... :)

Ja és a pénzek mellé apróságokat, amiket szintén a tárcában hordunk: a TE névjegykártyád, amire kézzel ráírod, hogy szeretettel ...-tól 2012 karácsonyán, bankkártyát, sárga csekk feladóvevényt, bevásárlólistát, és egy kézzel írott kis papírt is rátennék a szkennerre, amin megírod, hogy "Kedves x! Kívánom, hogy tárcád mindig kövér legyen, s teljesítse minden, pénzzel megfizethető kívánságodat (a többit majd én...:))) - már ha olyan jellgű viszonyban vagytok :)


Na? Mit szólsz?

2012. nov. 27. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:

Utolsó! :D Aranyos ötletek! :D

De pont az, hogy el szeretném kerülni, hogy elsőre rájöjjön, hogy mi is lapul a csomagban! :)

De amiket a belsejébe írtál nem is rossz ötlet! :DD

2012. nov. 27. 09:57
 4/6 anonim ***** válasza:
Nálunk a tescóban van egy 390 Ft-os bolt, ahol ennyiért kaphatók az általad említett dobozkák, ez azért nem egy egetverő összeg. Felétek nincs ilyesmi, vagy százforintos bolt?
2012. nov. 27. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:

Tescoba nem nagyon járok, de 100ft-os boltok vannak a közelben. Akkor majd megnézem ott :)

JYSK-ben láttam de ott 800 ft-os dobozok voltak.

2012. nov. 27. 11:44
 6/6 anonim ***** válasza:
2. vagyok. Akkor a szkennelt lapot belső csomagolónak is használhatod a dobozon belül...
2012. nov. 27. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!