Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen programot lehetne...

Milyen programot lehetne ilyenkor csinálni egy 3 hónapos babával?

Figyelt kérdés
Apa anya baba. Sétán kívül hova lehetne menni?

2014. dec. 20. 21:05
 1/10 anonim ***** válasza:
Én mindenhova vittem a fiam, mikor éhes volt megettem, tisztába raktam vissza raktam a babakocsiba és vagy nézelődöntőt vagy aludt. Hova szeretnétek menni, mire vágytok?
2014. dec. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Mindegy csak együtt legyünk. Apa sokat dolgozik igy nincs sok időnk együtt lenni de idén már nincs meló igy lenne időnk elmenni valahova. Csak ne legyen tömeg. Ötlet?
2014. dec. 20. 22:00
 3/10 anonim ***** válasza:
3 hónapossal szinte bárhova.Kivéve a nagyon hangos,nagyon kötött programú helyeket(színház,mozi).A legnyugisabb időszakunk addig volt,amíg ilyen picik voltak(3 gyerek van).Akár múzeum,karácsonyi vásár,de ilyen szép időben a Városliget és az Állatkert vagy a Vadaspark is opció lehet.
2014. dec. 20. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Konkrét programot tudtok ajánlani? Ha lehet ne pesten! Olyasmi is érdekelne ami halas látnivaló mint a Tropi de van valami hasonló?(ott már voltunk)! Köszi
2014. dec. 21. 10:01
 5/10 anonim ***** válasza:
Poroszló ökocentrum? Utánna Tiszafüreden esztek egy finomat, vagy akár ott is tölthettek egy éjszakát. Van egy nagyon jó baba barát apartman. Kiságy, kád minden van sőt még jacuzzi is.
2014. dec. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Budakeszi Vadaspark,veresegyházi Medvefarm
2014. dec. 21. 11:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
Dunaújváros környéke lenne jó, 100km-es körzetben. Poroszló nagyon messze van! :(
2014. dec. 21. 12:12
 8/10 anonim ***** válasza:

Zala falu, Somogyban: Zichy Mihály grafikus kiállítása.

Simontornya,vár.

Kalocsa. Ráckeve: szerb templomok. Százhalombatta: Matica és kőkorszaki skanzen.

Dömsöd: Petőfi emlékház.

2014. dec. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
Mondjuk ezt már a kérdésedkor kis írhattad volna,akkor nem válaszolunk ennyien....
2014. dec. 21. 16:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Mármint a kérdés kiírásakor is írhattad volna....
2014. dec. 21. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!