Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Az anyák miután babát szülnek,...

Az anyák miután babát szülnek, miért raknak fel percenként egy fotót a babáról a facebookra?

Figyelt kérdés
2014. dec. 21. 10:20
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
80%
Hogy legyenek akik ezt ezredszer is megkérdezzék a gyakorin.
2014. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
65%

Büszkék, izgatottak. Visszajelzést várnak a "csodájukról".

Most a facebook pörög, régen meg a fényképalbummal szaladgáltak. Ez természetes.

2014. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
61%
De miért is nézed azt, ami téged nem érdekel sőt zavar?
2014. dec. 21. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

" De miért is nézed azt, ami téged nem érdekel sőt zavar?"


Mert ha megnyitom a facebookot az üzenőfal a pofámba tolja a képeket.

2014. dec. 21. 10:29
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Nem tolja, ha veszed a fáradtságot és rendesen beállítod...
2014. dec. 21. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
65%
Amennyi idő alatt ezt a kérdést kiírtad, le is tilthattad volna a zavaró ismerősöket, és megszűnik a probléma.
2014. dec. 21. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
92%

Amikor várandós voltam megkértem a páromat hogy figyelmeztessen hogy ha én is abba a hibába esnék mint más anyukáknál láttam. Hozták a nagyon vastag fényképalbumokat a kicsiről, és mindegyiken ugyan olyan volt a kicsi, csak mondjuk más ruhában vagy más háttérrel. Ha "véletlenül" kettőt lapoztam akkor gyorsan figyelmeztettek rá és újra kellett nézni az ellapozott fotókat. Amikor én szültem tartottam magam ahhoz hogy két-három fotónál többel nem terheljük a környezetet, mert arról ugyan úgy látja milyen aranyos a kicsi. Viszont itthon szívesen nézegettem a millió fotót a gyerekemről.

Most tök jó hogy létezik a facebook. Az anyukák annyi képet töltenek fel rá amennyit szeretnének, és az ismerősök is annyi fényképet néznek meg belőle amennyit szeretnének. Ha nem akarja mindet lájkolni, tudja az albumot egyben lájkolni ha szeretné. Így mindenkinek jó.

Amúgy hidd el kedves kérdező hogy az anyukák különlegesnek látják az összes képet, és nem szeretnék egyiktől sem megfosztani az ismerősöket.

2014. dec. 21. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
Miért teszi fel valaki percenként ezt az idióta kérdést?
2014. dec. 21. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
33%

Mert ráérnek. Mert abban a hitben vannak, hogy szültek egy gyereket és azzal a világ 8. csodáját hozták létre és elvárják, h ezt te is így gondold, ezért kuncsorogják egész nap a lájkokat.


Aztán ha kicsit nő a gyerek, anyuka elkezdi benevezni az összes szépségversenyre, ami elérhető és már direktben kapod a felszólítást/kérést, h lájkold a képet. Hát nem lájkolod, még privát üzenetben ki is fakad a friss anyuka, h miért nem lájkoltad :DD


Jah, én is épp babát várok, még mielőtt valaki rámrontana, h biztos irigykedek.

2014. dec. 21. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
61%

Tudod, 9-es? Majd ha megszülöd a babád, a mellkasodon fog pihegni, meglátod az első igazi mosolyát és meghallod az első igazi kacagását, és könnybe lábad majd a szemed, mert azt érzed, hogy olyan gyönyörű, hogy már fáj, na, akkor fogsz rájönni arra, hogy létrehoztad 'a világ 8. csodáját' /Téged idéztelek/. És minden anyuka, aki világr hozta a babáját, így érzi, és ez így van rendjén. Úgyhogy hagyj pakolgassák fel a fotókat akár százasával a kincsükről! Nem kell megnézni azokat.

Kérdező! Nagyon unalmas a kérdésed. Ja... Lehet, hogy nekem sem kellett volna elolvasnom?!

2014. dec. 21. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!