Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Házasság » Jelenthet vmit, ha a férjnek...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jelenthet vmit, ha a férjnek nincs kirakva facebookra, hogy házasságban él csákány születésnél van az esküvő dátuma?

Figyelt kérdés

2013. júl. 23. 18:01
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Ha csákány van kirakva,az nem baj,sarló-kalapács ne legyen.
2013. júl. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Az jelent valamit, ha valaki szerint ez jelent valamit...


Őszintén szólva soha eszembe nem jutott megnézni senkinek az adatlapján, mikor házasodott...

2013. júl. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
91%

Azt jelenti, hogy az illető nem az FB-én éli az életét, és s*arik rá, hogy mi van ott. kirakva.

Kinek mi köze a családi állapotához? AKi ismeri, úgyis tudja.

2013. júl. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
egész biztos válni készül. de most komolyan kit érdekel? ha nincs valakinek facebook már nem is létezik lassan...
2013. júl. 23. 18:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Na! Van már csákánymetszéses szülés is?
2013. júl. 23. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
84%
A facebookon én is nagyon visszafogott vagyok, kétszer is meggondolom, hogy mit teszek ki. Privát infót alig. nem azért mert ciki, hanem mert senkinek semmi köze. Én nem ott élem az életemet.
2013. júl. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Nekem csak a nevem látható más egyéb nem, nem fogom kitölteni az adatlapot mert dögunalmas és sajnálom rá az időt.
2013. júl. 23. 20:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
Jaj de unom az ilyen hülye válaszokat, hogy én nem ott élem az életem! Mégis mibe fáj kiíírni, hogy házas? Kemény félpercet elvesz a drága életedből?
2013. júl. 23. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Azért mert aki ismeri az tudja , aki meg nem ismeri annak semmi köze hozzá. Magánjellegű infókat soha nem raknék ki fészbukra. De a csákány születését azért kiposztoltam volna a helyébe, azért az már tényleg nagy esemény :D
2013. júl. 23. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
100%

#8: és minek írja ki, senkinek semmi köze hozzá.

Olyan jó tudok nevetni, mikor pl. népszámlálásnál fel vannak háborodva, hogy miért adjanak meg magukról adatokat még névtelenül is, az FB-re meg mindne szart kiírnak, mint ha kötelező lenne, hogy nyitott könyv legyen az életünk minden kíváncsi számára. A bűnözőknek is milyen jó ötleted ad, ha látja, hogy minden második hétvégénket a Balatonon vagy akárhol töltjük, vagy minden péntek este üres a lakás, mert bulizni megyünk.

2013. júl. 23. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!