Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Miért mondják annyian hogy...

Miért mondják annyian hogy megszakításos védekezéssel terhesnek lehet lenni amikor nekem évek óta beválik?

Figyelt kérdés
2014. dec. 25. 12:21
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
100%

Mert sokaknak meg nem vált be - olvasd el a statisztikát:

[link]

2014. dec. 25. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
80%
neked bevált nekem két barátnőmnek meg első megszakításos után becsúszott a baba. Minden szervezet más, lehet neked alapból is nehezebb lenne teherbe esni.
2014. dec. 25. 12:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
86%

Mert az előváladèk is tartalmazhat ondót ès peteèrès is lehet akár spontán is.

Az, h neked nem csúszott be, nem jelenti, h másnak se fog.

Ez nem vèdekezès, ez orosz rulett.

2014. dec. 25. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
26%
Általában azoknak akiknek ez évek óta beválik, elég nagy eséllyel nem is lehet természetes úton gyereke.
2014. dec. 25. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
42%
nekem is bevalt ez a dolog , mar 4 es fel eve es egyszer sem maradtam terhes !
2014. dec. 25. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
40%
Mi is így "védekezünk" évek óta,és nem lettem terhes,csak amikor akartuk.Amikor szerettünk volna babát,mégis hamar összejött.Konkrétan az első alkalommal,abban a hónapban csak 1x voltunk együtt.A lányom 3 hónap után jött össze,de előtte nem megszakítással védekeztünk,hanem gyógyszert szedtem.Az gyógyszer abbahagyása után 3 hónappal lettem terhes.
2014. dec. 25. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
36%
Nekem is bevált évekig - aztán egyszer csak nem. Na meg ez csak és kizárólag a pasin múlik, ha ő elszúrja, akkor az el van szúrva.
2014. dec. 25. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 Julie S ***** válasza:
38%
Nalunk nincs gond a termekenysegunkkel megis jol mukodott a megszakitasos modszer 4,5 evig. Es szules ota is igy folytatjuk, bar meg szoptatok es a ciklusom nem indult be. Persze, mi ugy vagyunk vele, hogy ha becsuszna egy baba, megtartanank. En ugyis szeretnek meg egy gyereket. Viszont ettol meg nem biztos, hogy mindenkinel ilyen jol mukodik, mint nalunk - kulonbozo okok miatt.
2014. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
70%
EZ NEM VÉDEKEZÉS! Lutri, meggondolatlanság, kinek mi tetszik! A védekezés: óvszer, tabletta és társai, aminél még szintén van esély, de a megszakításnál pláne!
2014. dec. 25. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
80%

Nem értem én ezt a megszakításos dolgot. Kinek jó?

A para mindig ott van, minden hónapban, hogy mi van, ha most nem jött össze... Meg ki élvezi úgy a szexet, hogy meg kell szakítani kvázi a legjobb pillanatban?

2014. dec. 25. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!