Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha az apa ilyeneket mond...

Ha az apa ilyeneket mond nekem, mi lesz a gyerekkel?

Figyelt kérdés
Iszonyat csúnyán beszél, a hülye qva napi ezerszer hangzik el, de ez még a finomabb megszólítások között van. Bármit teszek, semmi nem jó neki. Egy éves a fiúnk és félek, hogy az első szavai ezek lesznek, mivel az apjától kb ezeket hallja csak. Hiába kérem, hogy fejezze be a káromkodást, nem teszi. A férjem apja börtönben volt évekig, ő ott tanulta a mocskos beszédet, amit a férjem átvett tőle gyerekként. Mi van, ha a fiam is ilyen lesz? El kell hagynom a férjem, hogy megakadályozzam ezt, ha már nem tudok rá hatni?
2014. dec. 26. 15:44
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
98%

hmm....gyerekvállalás elõtt is ilyen volt, mert akkor miért??....

Csak ez az egy bajod van a férjeddel? Amúgy jó apa?

2014. dec. 26. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Gondolom milyen remek apa... Lépj le mielőbb!
2014. dec. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Nem. Amikor megismerkedtünk, nem jött elő neki. Az utóbbi 1.5 évben tört elő. Mindig mocskos szája volt állítólag, csak nekem nem mutatta. Olyanokat mond még, hogy nem azért tartalak, hogy mereszd a segged, főzzél, mossál és csináld a dolgot. Szóval, mintha rabszolgája lennék. És azt hiszi, hogy ez tök normális, mert itt a faluban úgy is mindenki így viselkedik. Azzal magyarázza tehát a tetteit, hogy nem ő az abnormális, hanem én, mert nem végzem a dolgomat. Pedig diplomásként, nyelveken beszélő fiatal hölgyként nem azért mentem hozzá, hogy a cselédje legyek.
2014. dec. 26. 15:57
 4/18 A kérdező kommentje:
Mármint, hogy nem azért tart, hogy meresszem a seggem, hanem azért hogy tegyem a dolgom, kiszolgáljam őt mindenben.
2014. dec. 26. 15:58
 5/18 anonim ***** válasza:
16%
Tehát te egész nap ücsörögsz nem csinálsz semmit?
2014. dec. 26. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:
Nem. Főzök, takarítok, játszok a gyerekkel, sétálok, bevásárolok. Csak hogy neki semmi sem jó, mindenbe beleköt.
2014. dec. 26. 16:03
 7/18 anonim ***** válasza:
32%

Attól hogy valaki diplomás és több nyelven beszél, még elvárható tőle, hogy tartsa rendben a házat, és főzzön a férjének, ez egy nő dolga, és ezt nőként mondom.

Én is többdiplomás vagyok, sok nyelvet beszélek a szakmámnak köszönhetően, mégis minden nap takarítok és főzök, nevelem a gyerekeket, míg a férjem dolgozik.

Viszont ha te a tőled telhetőt megteszed minden nap, és ennek ellenére így beszél veled, én először megpróbálnám vele megbeszélni a problémákat, ha nem megy, akkor elválnék. Ide vagy oda, aki így beszél az kétlem hogy annyira szeretet tudna adni egy feleségnek.

2014. dec. 26. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
95%

Te vagy az elo bizonyitek, hogy egy diplomas, tobb nyelvet beszelo muvelt no is lehet tokeletesen hulye.


Ez egy taho, csak eddig rejtegette (te meg a szerelem rozsaszin kodetol nem vetted eszre). Vagy meg tudod vele beszelni, hogy ez neked megalazo, beszeljen veled ember modjara, vagy elkoltozol gyerekkel egyutt, amig meg lehet. A szobeli inzultusoknak nagyon hamar fizikai bantamazas lesz a folytatasa, ne vard meg az elso pofont vagy okolcsapast, mert egyszer nem azt vagy epp nem ugy fozod onagysaganak, amit szeretett volna.


Ferfikent mondom, MENEKULJ, amig lehet.

2014. dec. 26. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%

Ha ìgy beszélne a pàrom, fognàm magam (meg a gyereket), aztàn csókolom. Tartson bejàrónőt, aki főz, mos, meg takarìt rà. Ilyen hangnemet velem nem ütne meg senki. Ettől függetlenül igen, a gyereket nevelni és a lakàst rendezni kell. Mondjuk a férj is segìthetne néha, vagy ő "csak" dolgozik és leadja a fizujàt?

Szerintem rosszul vàlasztottàl pàrt. Vagy embereld meg, vagy hagyd ott a bùsba ha nem vàltoztat a stìlusàn. Ilyen hangemet még véletlenül sem kell egy életen àt tűrni. Csak egy életed van, nem mindegy, hogy hogyan éled le....

2014. dec. 26. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
100%
Én sem nézném egy éve, hogy így beszél az ember, akivel együtt gyereket és családot akartam. A gyereket pedig leginkább az otthoni mintával lehet nevelni, viselkedésben, tanulásban, munkában egyaránt.
2014. dec. 26. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!