Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Egy szép nőnek és egy helyes,...

Egy szép nőnek és egy helyes, jól kinéző férfinek mindenképpen szép gyermeke lesz?

Figyelt kérdés
Ismertek ilyet? Vagy ellenkező esetet? Csak kíváncsiságból.:)
2014. dec. 29. 16:49
 1/10 anonim válasza:
ellenkező esetet ismerek. mikor két nem épp attraktív embernek egy tünemény kisbabája lett.
2014. dec. 29. 16:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

Àrpa Attila és modell felesége kislánya:

[link]


De nagyon sok felnőttkènt szép ember nemvoltki


cuki, de nem szép... Hozzáteszem, ez semmit nem jelwnt, nafy

2014. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:

Nem. Több párt is ismerek, ahol mindkét szülő kifejezetten jó megjelenésű, de a gyerek az előnytelen vonások kombinációját örökölte.

De ott vannak pl Bruce Willis lányai.

2014. dec. 29. 16:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
Hülye telefon :-) szoval sok csunyacska kiagyerekből lesz szep felnőtt, így ez semmit nem jelent.
2014. dec. 29. 16:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:

Nem biztos egyáltalán. Én például egyik szülőmre se hasonlítok, ellenben a nagyszüleim le se tagadhatnának. Sok olyan vonás van ami "kihagy" pár generációt, csak utána jelenik meg újra.

Jól meg kell nézni a családot visszamenőleg is, abból már lehet következtetni. ;)

2014. dec. 29. 17:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
52%
Ha a két szülő vonásai nagyon hasonlítanak, és szépek, akkor a gyerek is ezekből örököl. Ha nagyon eltérő az arcuk (ovális-szögletes, pici szem-nagy szem, stb), akkor örökölhet nagyon szerencsés és nagyon szerencsétlen kombinációt a gyerek. És persze a nagyszülők genetikája is számít.. De azt nem értem, miért lényeg, hogy mennyire lesz szép. Én unalmasnak tartom a szép embereket. Nekem babaarcom van, 30 évesen is olyan, mint egy porcelánbaba, pedig én a karakteres arcú nőket tartom szépnek. Bennük még második pillantásra is van valami, ami érdekes.. Bármilyen lesz a gyereketek, lesz, aki szépnek látja, és lesz, aki nem. Mellesleg a belinkelt kislány képe szerintem szép. 10 év múlva szerintem ő is modell lesz, mint az anyja.
2014. dec. 29. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
51%
Mivel 8 generációra visszaüthet a genetika, így nem feltétlenül.
2014. dec. 29. 17:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
Kinek hogyan sikerül be.
2014. dec. 29. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
25%
hát magunkból kiindulva: én szépnek néha szépnek találom magam, a férjem is jól néz ki, erős férfias vonásai vannak. a kisfiúnk 5hós és gyönyörű baba. első pár hetében az apjára hasonlított de most már rám.
2014. dec. 29. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

En az ellenkezo esetet latom sokszor.

Valahogy, amik rajtuk nem elonyosek, a picin "nagyon jol all" :D

2014. dec. 29. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!