Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha fogyatékos gyereked születn...

Ha fogyatékos gyereked születne, akkor felnevelnéd akkor is, ha az egész életed rámenne? Tegyük fel: szép nő, helyes férfi, boldog párkapcsolat, jó karrier, szép ház, autó, minden ami kell. Egy gyerekre vágytunk.

Figyelt kérdés
De egész életemben egy embert kéne ápolnom, gondoznom, etetnem, állandó törődés. Nem akarok mindent feláldozni, egy gyerek lenne a mindenem, de így. Ilyen áron? Rossz anya vagyok?
2010. máj. 6. 19:30
1 2 3 4 5
 1/45 anonim ***** válasza:
63%
Hát mégiscsak a gyereked :S
2010. máj. 6. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/45 anonim ***** válasza:
92%
sztem a gyereknek sem lenne jó ez az élet:S
2010. máj. 6. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/45 anonim ***** válasza:
79%
Nem vagy rossz.Egy erre szakosodott intézetben jobban el tudnák látni mint te.Sokan elítélik de szerintem se helytelen.
2010. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/45 anonim ***** válasza:
67%
Én felnevelném. Annyi szeretetet tudnak adni az ilyen gyerekek, hogy hihetetlen...
2010. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/45 anonim ***** válasza:
84%
nem, elvetetném, de ha mégis megszületne, akkor nem adnám intézetbe, hanem felnevelném
2010. máj. 6. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/45 anonim ***** válasza:
67%

de remélem ha már megszülted akkor igen is felkell nevelned. ha pedig van lehetőség vetesd el :(

Mindenki ez a legjobb még ha kegyetlen dolog is:(

Probálkozzatok ujra

2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/45 anonim ***** válasza:
73%
Bármennyire is vérezne a szívem, én egy olyan anya lennék, aki felnevelné. A gyerek vétlen, inkább magamat/magunkat, vagy a körülményeket okolnám, mint szegény gyereket. Ő csak egy áldozat!
2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/45 anonim ***** válasza:
70%

Hát én felnevelném. Miért mit tehetnék? Szülés után dobjam el, és amellett, hogy a gyerek nyomorék, szenvedjen még attól is, hogy az anyjának sem kellett?


Ha az lenne a kérdés, hogy elvetetném-e, akkor megfontolnám. De akkor sem magam miatt, hanem a gyerek miatt. Hogy akarom-e, hogy az egész életét másokra utalva élje le.


De ha már nem lehet mit tenni, születése után nem dobnám el, az biztos.

2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/45 anonim ***** válasza:
73%
Nekem nem kérdés,felnevelném.
2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/45 anonim ***** válasza:
75%
Ha már megszültem igen, nem lenne szívem lemondani róla!!!
2010. máj. 6. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!