Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha 3gyermeket szeretnénk, nem...

Ha 3gyermeket szeretnénk, nem közvetlenül egymás után akkor számít hogy 26l és 32f évesen vagy 27l és 33f évesen vállaljuk az elsőt?

Figyelt kérdés
El vagyunk csùszva szerintetek?
2015. jan. 1. 14:23
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Na ez kiverte a biztosítékot
2015. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Szerintem nem számít.Mi 4-et tervezünk,én 28 vagyok a férjem 32.Nem sokára születik az első.Nem vagytok elkésve,de azt kalkuláljátok bele,hogy nem biztos,hogy az első alkalommal teherbe esel.Nekünk 18 hónap után jött össze.
2015. jan. 1. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Elcssúszva nem vagytok, csak elhülyülve. Jobbulást. Jöhet a következő kérdés.
2015. jan. 1. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Jézusom, ne már! Ez komoly? Nem te írtad ki nemrég azt a kérdést, amiben meg vagy ,,ijedve'', mert ,,fojásod'' van? Mert az is hasonló intelligenciával rendelkező emberre vall...ne csináljatok gyereket, könyörgöm!
2015. jan. 1. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Jaj, már elszáll az agyam az ilyenektől, én is hülyeségeket írok. Nem az ijedve szóval van a baj, hanem az ,,ijen'' bántotta a szememet.
2015. jan. 1. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Nem értem min vagytok kiakadva. A kérdésem csak arra irányul h ráérünk-e még,nem lesz-e a párom tùl idős,ha mondjuk a 3. már olyan 40év körül jön.
2015. jan. 1. 14:50
 7/8 A kérdező kommentje:
Utolsò,én ezt a kérdést tettem fel,ne itt tedd már az agyad más kérdése miatt!
2015. jan. 1. 14:50
 8/8 anonim ***** válasza:

Nem hinném, hogy az az egy év annyira sokat számítana. Miért, szerinted igen?

De egyáltalán mekkora korkülönbséget szeretnétek? Mert pl. mi is három gyereket szeretnénk, de az első, és a leendő kistesó között legalább 8 év lesz, mivel már hét éves a fiunk, és most várjuk, hogy végre kétcsíkos legyen a teszt. Viszont ha megszületik a kistestvér, akkor közte, és az utána érkező kistesó között már nem szeretnénk ekkora korkülönbséget, csak maximum 2-3 évet. Tekintve, hogy 27 évesek vagyunk, és 30 fölött már nem igazán szeretnék szülni, nálunk így lesz időzítve, de persze a természet eldönti, hogy hogyan jön össze, olyan nagyon mereven azért nem ragaszkodunk ahhoz, hogy csak 30 alatt jöjjenek a gyerekek, inkább csak egy terv, de ha 1-2 év csúszás van, azzal sincs gond.

Nem tudom, hogy te/ti hány éves korig szeretnétek ezt megvalósítani, de simán belefér nálatok is a három gyerek, nem olyan kicsi korkülönbséggel is, az az egy év meg nem oszt, nem szoroz.

2015. jan. 1. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!