Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Milyen biztonságos autós...

Milyen biztonságos autós gyermekülést ajánlanátok a 9-18 kg-os kategóriában?

Figyelt kérdés
Napok, sőt, hetek óta nézelődök. Szeretnék biztonságos ülést venni, de maximum 40000 Ft a határ. Sok noname, törésteszt nélküli ülés mozog ezen az áron, a jó töréstesztesek meg 100000 körül vannak. Tényleg csak az tudhatja biztonságban a gyerekét, aki 100000 körüli összeget tud egy ülésre költeni, vagy azért alacsonyabb áron is lehet normális, biztonságos ülést venni? Köszönöm!
2015. jan. 1. 15:36
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Britax
2015. jan. 1. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
Én vennék magánszemélytől egy használt Römert :)
2015. jan. 1. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

a 2013-as év legjobbja (adac tesztgyőztes)"csak" 25.000.-ft-tal drágább, mint amit költeni szeretnél. lehet érdemesebb lenne még egy picit gyűjteni és azt megvenni.

[link]

egyébként tényleg érdemes erre rászánni a pénzt. nézz meg egy töréstesztet, te is rá fogsz jönni.

2015. jan. 1. 20:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:

Nekünk is Cybex van, mi meg vagyunk vele elégedve. Ha az árgépen rákeresel olcsóbban is megkaphatod min a Brendonban.

[link]

2015. jan. 1. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
Ilyen kevésért valóban nem kapsz rendeset, de 70-80 körül már igen.
2015. jan. 1. 23:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:
Köszi. A linkelt Cybex talán belefér még. Kicsit nehezíti a dolgot - anyagi szempontból -, hogy a nagyobbik gyerkőc is kap új ülést. Anno nem nagyon jártunk ennek utána, hogy mennyire fontos a jó ülés, így neki egy noname, olcsó, 9-36 kg-ig "jó" ülése van, szóval az is mindenképpen cserés. Ezért lett volna a kicsinek "csak" 40000 a keret. De úgy néz ki, hogy a 15-36-os kategóriában már kicsit barátibbak az árak a jó minőségű ülések esetében is. Értem én, hogy ha jót akarok, akkor fizetni kell, de azért durva, hogy mekkora különbségek vannak árban és minőségben egyaránt...
2015. jan. 1. 23:30
 7/13 A kérdező kommentje:
Ja, nem, a linkelt Cybex nem jó. Az autónkban nincs Isofix. :( Így még nehezebb ügy. Várok ötleteket, 55000-es határral. :)
2015. jan. 1. 23:50
 8/13 anonim ***** válasza:
3-as vagyok. tippek helyett itt vannak az adac teszt eredmények. lehet mazsolázni :) (nem mindegyik isofixes, azt is külön jelölik, plusz van egy törésteszt)
2015. jan. 2. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszi, utolsó, de pont azért kérdezek, mert személyes tapasztalatokra lennék kíváncsi. Hetek óta bújom az ADAC oldalát, és nem vagyok előrébb. Ha egy Isofixes ülés minősítése jó szerintük, akkor az ugyanolyan nevű, nem isofixes ülés már biztosan csak megfeleltet kapott. Ha a jó minősítésű, nem isofixes ülések között keresgélek, akkor olyan ülésnevekbe futok méregdrágán, amiknek soha nem hallottam a nevét, ígya német érdekeltségű törésteszteket, minősítéseket bemutató oldalon kívül nyilváb érdekelnének személyes tapasztalatok is. Pl. Ilyen a Storchenmühe ülés, ami hirtelen eszembe jut. De az is félrevezető, hogy adott egy típus, amiről a neve alapján azt gondolnám, hogy azösszes ülése jó minősítésű, közben az ADAC szerint nem így van. Mindezt az oldalon való mazsolázgatás után látom, ezért érdekeltek volna tapasztalatok. Köszi, törésteszteket is néztem, nem csak azt az egyet, ami az oldalon van...
2015. jan. 2. 10:34
 10/13 anonim ***** válasza:
cxbex pallas, màs súlykat. (9-36), de 4 csillagot kapott talàn 2010-ben. Van isos, ês anêlküli. 57 ezer.
2015. jan. 2. 14:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!