Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szerintetek, tenyleg befolyaso...

Szerintetek, tenyleg befolyasolja a csillagjegy a szulo- gyermek kapcsolatot?

Figyelt kérdés
En kos vagyok, ferjem oroszlan es lehet hogy a szuletendo pici skorpio lesz. Tudom, hogy hulyeseg, de ti hinnetek benne, hogy mar elore meg van irva, hogy rossz lesz a kapcsolatunk?
2015. jan. 5. 16:50
 1/4 anonim ***** válasza:
kizárt, hogy hinnék benne. hülyeség!
2015. jan. 5. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

A Skorpió okt. 23-tól van. Tehát akkor még meg sem csináltátok...

Hogy kinek mi a horoszkópja, engem nem tartana vissza a babaprojecttől. :)

2015. jan. 5. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Kedves utolso, igen meg nem csinaltuk meg... ez csak egy elmeleti kerdes. Egyik nap beszelgettem a csillagjegyekrol az egyik baratnommel, es ok kihagytak 1-2 honapot, mert hatarozottan tudtak, hogy milyen csillagjegyu gyereket nem szeretnenek, es ebbol meritettem a kerdest.
2015. jan. 5. 18:24
 4/4 anonim ***** válasza:
Kérdező,hogy normális és egyben hasznos választ is kapjál.Igen is nagyon nagy szerepe van a csillagjegynek.Én bak vagyok aki karakán,de megalkuvó,tudok alkalmazkodni.Anyukám viszont bika és rettenetesen rossz a kapcsolatom.A bikák elég arrogánsak,erőszakosak,akaratosak és a bakkal abszolút nem talál.Nemcsak anyámmal,hanem az összes bika csillagjegyűvel nem jövök ki igazán.Nem örülnék ha a fiam bika vagy kos lenne.A fiam szűz,lehetett volna oroszlán is.Az is jó csillagjegy.A férjem szintén bak és jól kijövünk.
2015. jan. 14. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!