Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Ha abbahagytam a gyógyszert...

Ha abbahagytam a gyógyszert mire várhatom?

Figyelt kérdés

Ha abbahyagyom a fogigátló szedését akkor a "beállitott" időpontra várhatom a mensit vagy a rendes ciklusom szerint?

Mert abbahyagytam és a régi ciklus (23 nap) szerint ma kéne megjönnie. De nem jött és félek teherbe estem :(


2015. jan. 5. 17:05
 1/3 anonim ***** válasza:

Mennyi időn keresztül szedted? Függ ettől is. A fogamzásgátló szedése közbeni ciklushoz viszonyítanék, onnantól 28 nap. Mikor hagytad abba?

Mióta nem szeded, hogyan védekeztetek?

2015. jan. 5. 19:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
1 hónapja hagytam abba. 2 évig szedtem. Gumival védekeztünk, de sajnos volt egy olyan eset hogy megbolondult a férjem és gumi nélkül tette be.
2015. jan. 5. 20:02
 3/3 anonim ***** válasza:
Tehát volt, hogy megszakítással védekeztetek? Vagy azzal sem? Hát... ha már több, mint 28 nappal az előző vérzés óta nem jött meg, én tesztelnék. Persze valamennyi késés belefér. + A gyógyszer abbahagyása után a szervezet nem biztos, hogy olyan könnyen visszaáll a régi rendre. Ha nem jön meg (pozitív és negatív teszt esetén is) menj orvoshoz.
2015. jan. 6. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!