Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Anyukák, napközben csend van...

Anyukák, napközben csend van nálatok otthon? Vagy szól valami? Tévé, rádió, lemezlejátszó?

Figyelt kérdés
Ha igen, mit hallgattok/néztek?
2015. jan. 6. 10:59
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
Csak délig vagyok itthon, mert délután dolgozom. A Család-barátot szoktam nézni délelőtt. (m1)
2015. jan. 6. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
Valamint mennyi idős babával/gyerekkel vagytok otthon? Köszi:)
2015. jan. 6. 11:05
 3/18 sandrachnologic ***** válasza:
65%
Csend van, beszelgetunk, mesélünk, játszunk. Ha valami szol, elvonja a figyelmet, engem pedig zavar az állandó zaj. 3,5 eves. Amikor baba volt akkor sem szolt semmi. Csak akkor kapcsoljuk be, ha konkretan nézni vagy hallgatni akarunk valamit. 😊
2015. jan. 6. 11:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
Nem megy nálunk se napközbe semmi. Ha olyanunk van, bekapcsolok valami gyerek/komolyzenét, de akkor célzottan. Én örülök, ha néha csönd van. 2,5 és 5 évesek. Babakorukban is így volt.
2015. jan. 6. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

Halál csönd van, mert a teknősünk egyedül van otthon...

Amíg otthon voltunk, szívesen hallgattunk zenét, de mi délelőtt és délután is levegőztünk, télen is, jobb időben meg pláne. Amikor a lányom aludt, akkor felirattal néztem filmeket vagy neteztem.

2015. jan. 6. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Fél éves a kisfiam, mióta megszületett nagyon sokszor hallgatjuk neten a klasszik rádiót, nagyon szeretjük (remélem ő is:) és agyfejlődésben is szerepe van a klasszikus zenének ;) TVnk nincs
2015. jan. 6. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
Nálunk a Kossuth Rádió megy egész nap, szeretem a műsoraikat, fél füllel figyelek főzés, házimunka közben. TV max este megy, akkor néznek mesét az M2-n.
2015. jan. 6. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
Zene gyakran szól napközben, amikor ébren van a lányom. Sokat énekelek neki, táncolok előtte, azt nagyon élvezi. Legtöbbször neten hallgatunk zenét, kb. mindent. Van olyan is, hogy főzés közben bekapcsolom a rádiót, a babát pihenőszékben az asztalra teszem és úgy énekelgetek neki, amíg elkészül az ebéd.
2015. jan. 6. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Szinte egész nap megy a tv vagy a rádió (music fm) A fiam 3 éves lesz. Mikor baba volt, akkor is kellett szólnia valaminek. Ha teljes csend van, nagyon egyedül érzem magam.
2015. jan. 6. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 A kérdező kommentje:

Köszi, hogy írtatok. Nálunk is napi szinten 3-4 órán keresztül biztos megy valami zene, mert én is nagyon üresnek érzem nélküle a lakást valahogy...

Persze csivitel az én gyerekem is, de pl amikor rajzolunk és néma csönd van, az szinte süketítő.

Örülök, hogy nem vagyok ezzel egyedül.

2015. jan. 6. 12:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!