Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Egyéb kérdések » Szules utan hasznaltatok...

Szules utan hasznaltatok valamilyen kremet a hasatokra? Ha igen milyet?

Figyelt kérdés

1 honapja szuletett a masodik babam,nincsenek striaim es nem log a borom,megis mas a tapintasa a hasamon.Mintha erdesebb lenne vagy nem is tudom hogy fejezzem ki,tehat nem olyan puha es feszes tapintasra mint mondjuk a combomon,hanem inkabb mint egy idos no bore.A kilokkal nincs kulonosebb gondom,bar meg van rajtam 5-6 kg felesleg a terhesseg elotti sulyomhoz kepest,nem igazan latszik(172cm es 64kg vagyok most), masreszt ez folyamatosan csokken magatol.

Nem emlekszem,hogy az elso terhessegem utan milyen volt,bar akkor sokaig zombi uzemmodban mukodtem,igy nem is nagyon foglalkoztam vele.

Milyen krem hasznalhat erre ha egyaltalan hasznal valami? Nem fogyaszto krem erdekel,mert ettol fuggetlenul egesz szep a hasam,ranezesre semmi nem latszuk,csak valami olyat szeretnek ami a bort feszesitene.Kesobb termeszetesen folytatom majd a sportot is,de ezzel meg kicsit varnom kell,mert csaszaros voltam.



#szülés #bor hidratalasa
2015. jan. 9. 11:17
 1/4 anonim ***** válasza:

Nem gondoltam volna én sem .. De.. Oliva olaj és cukor.. a kisbabád meg irigyelhetné a bőröd:) Legalábbis én ma pont ezt mondtam a páromnak ma:)

Extra szűz oliva olajjal kentem terhesség alatt a bőröm. Tök szép,puha,feszes maradt..

Aztán szülés után kicsit olyan más lett,fura:)

Aztán olvastam is és anyum ajánlotta, szintén olíva olaj csak cukorral.. Egyszer kipróbálod és semmi de SEMMI más nem fog már kelleni, gondolok itt mindenféle drogériában beszerzett kence-ficékre..:)

Csak simán összekevered tetszés szerint és szépen beledörzsölöd,masszírozod a bőrödbe, én ezt a mellemen,combomon,fenekemen alkalmazom. Eskü olyan mint a 3 hetes pici lánykámé:)

Egy próbát megér..

2015. jan. 9. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Na most olvastam vissza,hogy a fogalmazásom 1-2 helyen siralmas lett, elnézést érte:)
2015. jan. 9. 17:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Koszi, kiprobalom majd:-)Nem ragadsz utana a cukortol?Vagy zuhanyzas elott kened be magad?
2015. jan. 9. 19:22
 4/4 anonim ***** válasza:
Igen zuhanyzás előtt.
2015. jan. 9. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!