Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Teherbeesés » Kinek milyen mellékhatás...

Kinek milyen mellékhatás jelentkezett GnRh kezelés során? Használtatok-e valamilyen "szert" ezek enyhítésére?

Figyelt kérdés
Csütörtökön kaptam meg az első szurit, 6 hónapig kapom a kezelést endometriózis miatt. (azt csak itt jegyzem meg, hogy a doki még meg sem nézte a papíromat, mert egy másik hölgyet vizsgált uh-n, úgy rendelte a 6 havi adagot... annyit vetett oda, hogy ettől klimaxolni fogok) Szóval érdekelne, hogy mire számíthatok?
2009. nov. 7. 09:52
 1/5 anonim ***** válasza:
Én most tartok a 3. injekciónál, én is 6 hónapig kapom, de egy kis enyhe hőhullámnál több mellékhatás nincs. Nem is szedek rá semmit, mert abszolút kibírható. De mindenkinél máshogy reagál a szervezete, hallottam már olyat is, aki nagyon rosszul volt tőle, le is kellett állítani a kezelést. De az én tapasztalatom az, hogy szeretik a nők egymást ijesztegetni.
2009. nov. 7. 10:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Szia! Nálam 2007 áprilisában diagnosztizáltak endometriózist. Utána 3 hónapig kaptam a GnRh injekciót. Nekem nem volt túl kellemes az az időszak. Nem éreztem jól magam, a hőhullámokról nem is beszélve... Nekem az injekció után elég szépen lecsökkent a libidóm, és már nem is nedvesedek úgy, ahogy előtte... :-( De minden szervezet másképp reagál, úgyhogy kitartás!
2009. nov. 7. 11:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat. Az igaz, hogy a mellméret is csökken a gyógyszer hatására? Egyszer olvastam ilyet a hőhullám, libidócsökkenés és szédülés mellett.
2009. nov. 7. 12:33
 4/5 anonim ***** válasza:
Szia! Második vagyok. Én még ilyet nem hallottam. Nekem nem lett kisebb a mellem. Sőt... Bár, lehet, hogy csak azért, mert felszaladt pár kg...
2009. nov. 9. 16:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:
Szia! Ha jól számolom, akkor most májusban kaptad az utolsó szuridat. Én azt szeretném megtudni, nálad hogyan tovább? Gondolom babaprojekt miatt kaptad a kúrát az endometriózisra. Csak azért kérdezem, mert tanácstalan vagyok: máj.28-án kaptam az utolsót, és nincs még nődokim, akitől megkaphatom a további infókat. Aki beadta, az csak annyit mondott, h menjek vissza a nőgyógyászatra. De ki tapasztalt ebben a kérdésben? Ezért keresek most Pécsen nőgyógyászt, aki tutira tudja mit kell csinálni. Te kaptál infót hogyan tovább? Köszönöm Üdv
2010. jún. 24. 15:34
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!