Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 16 hónapos kislányom nagyon...

16 hónapos kislányom nagyon rosszul alszik éjjel. Van hogy félóránként felébred, sír, iszik egy kicsit vagy eszik egy kicsit és visszaalszik de utána megint felébred. Mit tehetnék hogy jobban aludjon? Használtatok már valamilyen nyugtató teát?

Figyelt kérdés
2010. febr. 9. 16:39
 1/5 anonim ***** válasza:
15 hósom egy hónapig csinálta, fárasztó volt nagyon. Fogzott is, ha éjjel bekentem dentinoxxal az inyét, kevesebbet kelt utána. Végül a Beba jóéjt tápi megoldotta a dolgot. Eddig sima tápit ivott este, abból is kevesebbet, kezdte unni már. Az új tápi édes és töményebb, azóta reggel hat-hétig simán alszik, eszik egyet és alszik tovább minimum nyolcig. Nálunk a fogak miatt kevesebbet evett nappal, igy éjjel már az éhség is keltegette. Normális adagokat eszik nappal?
2010. febr. 9. 17:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Amit szeret abból rendesen eszik.Kb 5hónapos kora óta ilyen rossz alvó.Akkor kezdtek jönni a fogacskák,nekünk a dentinox nem nagyon használt sajnos...
2010. febr. 9. 18:02
 3/5 anonim ***** válasza:
Első vagyok. Sajnállak, tudom milyen nehéz, neki 11 hósan kezdődött ez a nemalvás, de kellett több hónap, mire végigjátszottam mindent. Fiam reggelizik 240 tápit, ebédel 220-250 főzit, uzsizik egy adag gyümit majd hétkor eszik ujabb főzit és lefekvéskor jóéjt tápi 240 g. Csak ennyi kajával alszik jól. Próbálj ki egy napot, hogy töményited a kajáit, pl liszttel a főzit, vagyis rántással, a gyümibe valami gabona/sinlac/tejpép , igy jó laktató, hátha. Tényleg jó ez a jóéjt tápi, nem próbálod ki? Rosszabb már ugysem lehet! Kitartás!
2010. febr. 9. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Már próbáltam többféle tápszert de nem hajlandó meginni őket,tejet szokott inni éjjel de abból is max 1 decit.A sinlacal is próbálkoztam de az se volt nyerő sajnos.
2010. febr. 10. 09:54
 5/5 anonim ***** válasza:
Megint én: sinkacot magában adtad? Mert ugy elég rosdz szerintem. Én mindig gyümölcshöz adom. Kis viz, bele sinlac és hozzá egy banán, körte vagy alma, ilyesmi, pluszban még piskótát vagy mas kekszet is teszek bele, igy finom, igazi uzsi és jóllakik tőle.
2010. febr. 12. 22:38
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!